Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#podrywajzwykopem #feels #logikarozowychpaskow #seks

Zagwostka mirki... Zacząłem spotykać się z naprawdę ładnym, fajnym różowym paskiem (8/10), nie jesteśmy razem, ale byliśmy już na paru randkach. Na jednej wpadliśmy na mojego znajomego, który okazało się, że też zna moją randkę. Chwilę pogadaliśmy. On potem odezwał się na FB do mnie, że to nie jest jego koleżanka, ale zna ją ze wspólnych imprezowań jego towarzystwa. Trochę mnie zszokował tym, co mi o niej powiedział. Tzn. ogólnie dziewczyna lubi seks, bez zobowiązań. Wiadomo, takie gadanie, a on powiedział, żebym chwilę poczekał. Po 2h przysłał mi screena z filmiku jak obciąga jakiemuś jego znajomemu z uśmiechem na ustach.

Ja wiem, że to co ma miejsce przed tym jak się poznaliśmy nie powinno mieć znaczenia, ale kurczę obawiam się mojego zachowania na kolejnym naszym spotkaniu. Czy w ogóle powinienem o tym myśleć? Dopiero ją poznaję i wydaje się być super dziewczyną, czy to powinno mieć wpływ na moją ocenę jej?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope

Czy przeszłość dziewczyny, z którą zaczynam się spotykać powinna mieć wpływ na postrzeganie jej?

  • Tak 81.8% (1989)
  • Nie 18.2% (443)

Oddanych głosów: 2432

  • 87
  • Odpowiedz
W skrócie trochę mi opowiedział o tym towarzystwie - taka bananowa młodzież, trochę jazdę bez trzymanki tam mają na imprezach. I w sumie nikt nie robi z tego wielkiego halo.


@AnonimoweMirkoWyznania: Linkiewicz Starter Edition
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@?, chcesz ją — masz #!$%@? na przeszłość. Nie chcesz — zrywasz kontakt.
#!$%@?, ziomek. Za niedługo będziesz pytać, czy ubrać niebieską koszulę, bo pasuje ci pod kolor oczu, czy może czarną, bo twoje życie ssie. Kogo to #!$%@? obchodzi. Nie przeżyje za ciebie życia. Po #!$%@? się kogoś pytasz, co masz zrobić? Ostatecznie sam zostaniesz z problemem.

Dobra, dawać następnego.
  • Odpowiedz
> ej skarbie, jak mnie kochasz to zrób mi loda, to przecież nic wielkiego :D
> ssałaś innym pałę? Ty dziwko!

XD Nawet mi was nie żal.
  • Odpowiedz
Dziewczyna ma oczywiście prawo do szukania sobie faceta i szczęścia, może zmieniła myślenie

Jednak zdecydowanie nie byłbym w stanie jej dotknąć i z nią być po zobaczeniu filmu gdzie obciąga innemu facetowi. Po prostu bym miał to cały czas przed oczami przy każdym pocałunku
  • Odpowiedz
@makrusz: świadomość, że dziewczyna miała już partnerów seksualnych, a posiadanie filmu gdzie twoja przyszła żona/kobieta z którą zamierzasz spędzić życie obciąga innemu facetowi - to dwie różne rzeczy
  • Odpowiedz