Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie z nudów #tinder i co drugi niebieski jaki mi się pokazuje to szwed. I troche jest mi smutno, że będą mi sie pokazywać tylko na czas #u21 bo to naprawdę fajne chłopaki są. Nie chodzi nawet o to jaką mają urodę ale o to jak są ubrani i jakie zdjęcia mają. Polskie #niebieskiepaski powinni brać z nich przykład jak się prezentować aby zwrócić na siebie uwagę na tinderze
#gownowpis
  • 59
@pamq: nie zupełnie, w Polsce w przedziale wiekowym 18-25 jest więcej kobiet i do tego oczywiste ze statystycznie kobiety dbają bardziej o siebie wiec zupełnie mówienie ze w Polsce w dużych miastach jest mnie atrakcyjnych facetów niż w innych państwach jest bzdura ;)
@mjl535: z moich prywatnych obserwacji w Wawa, to w cudzoziemcach gustują głównie średniej urody panny ze zbyt wybujałym ego. Zwykle takie 5-6/10, max 7/10 (bardzo rzadko). Dziewczyn powyżej 7/10 jeszcze z obcokrajowcem nie widziałem, a swego czasu widziałem ich w opór.

To trochę tak jak z tymi dziewczynami sprzedawanymi do agencji / "instagramowymi modelkami". Są obiektywnie ładne, więc mają niesamowicie zawyżoną samoocenę, jednak obok "pierwszej ligi" to one nawet nie stały.
@pamq ten mit że polki najładniejsze jest mocno przegiety. Może w latach 80-90 było trochę lepiej ale obecnie jest tyle pato-karyn i grubych lasek że masakra.

Dużo ładnych dziewczyn widzę w miejscach rekreacji, tam gdzie się biega, jeździ na rolkach itp. Tam to jest w czym wybierać. Ale na ulicy? Może jedna na 10 mi się realnie podoba.

Co do facetów to mało u nas dba o siebie ale wydaje mi się
@SzczeryMichuuuu: w Polsce występuje nadwyżka mężczyzn w wieku do mniej więcej 40 roku życia. Więcej mężczyzn się rodzi i dopóki nie zaczynają umierać koło 40 roku życia (wcześniej niż kobiety) ta tendencja się utrzymuje, więc wlicza się wiek 18-25, o którym wspominasz. Potem to się zmienia i jest nadwyżka kobiet nad mężczyznami, ale możesz sobie zobaczyć jak odpalisz najprostsza piramidę ludności z ostatnich lat ;) w miastach to może się trochę