Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie z nudów #tinder i co drugi niebieski jaki mi się pokazuje to szwed. I troche jest mi smutno, że będą mi sie pokazywać tylko na czas #u21 bo to naprawdę fajne chłopaki są. Nie chodzi nawet o to jaką mają urodę ale o to jak są ubrani i jakie zdjęcia mają. Polskie #niebieskiepaski powinni brać z nich przykład jak się prezentować aby zwrócić na siebie uwagę na tinderze
#gownowpis
  • 59
  • Odpowiedz
@kannah34 ale o co ci chodzi? Nie napisałem, że Polki są brzydkie tylko, że nie są tak ładne jak Ukrainki. Tak samo Polacy nie są Hiszpanami, Szwedami itp. (Twoje słowa). Swoją postawą pozwalasz mi twierdzić, że jesteś typową Karyna że wsi muśnięta patologią. To przykre :(
  • Odpowiedz
@Mocniejpliss Nie na hajs tylko na zaradność, pewność siebie i inteligencję. Jak masz te 3 rzeczy to nie jesteś ani biedny, ani nie wyglądasz na biednego.
Jest też tak, że jeśli laska spotyka się tylko z bogatymi kolesiami w garniturach i drogich samochodach to dlatego że może. W końcu znajdzie sobie takiego, który jest równie "fajny" jak Ty lub lepszy plus dodatkowo ma ładne rzeczy zajebiste życie, jeździ po świecie stać
  • Odpowiedz
@Mocniejpliss To raczej Ty każdym postem udowadniasz że jesteś sfrustrowaną stuleją. Cofam to co napisałem. Żadne ciuchy, praca, hobby, ani kasa Ci nie pomogą. Radzę zainwestować w dobrego kompa do gier i remont piwnicy.
  • Odpowiedz
@Corranh: a ja radze nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Kobieta która w jakikolwiek sposób kupczy swoją urodą jest #!$%@?ą. Koniec kropka. Kobieta która swoją urodą uwodzi jedynie bogatych facetów ubierających się w dżinsy za 500 zł to #!$%@?, pani pogodynka jest #!$%@?ą bo została zatrudniona bo jest ładna, modelka jest #!$%@?ą bo zarabia na urodzie itd itp #!$%@? #!$%@?ą pogania. Ja tego nie oceniam ja stwierdzam/opisuje fakt.
  • Odpowiedz
@SzczeryMichuuuu: @kaziupierdzistasiu: @Deadly: @Mocniejpliss: uderz w stół a nożyce się odezwą. Widzę u niektórych wielki ból dupy a nic złego o polskich chłopakach nie napisałam. Nie napisałam, że są brzydcy, że głupi itd. Napisałam tylko, ze mogli by ubierać się jak Szwedzi i dodawać zdjęcia jak oni. Są to rzeczy, które bardzo łatwo zmienić i na które możecie mieć wpływ (inaczej jest ze wzrostem
  • Odpowiedz
@Speedy: @Pawlikowski-33: łatwiej będzie mi na początku napisać jakich zdjęć nie mają. No więc nie mają zdjęć sprzed miliona lat, w za dużym garniturze z jakiegis wesela rodzinnego, z poważną a'la groźną miną, nie mają zdjęć uciętych, zeby wyciąć znajomych, nie mają zdjęć na których twarz im się od potu świeci itd. I najwazniejsze! Jeszcze nie znalazłam Szweda ze zdjęciem bez koszulki! Co moim zdaniem tylko dobrze o
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: nie są, po prostu mają wieksze poczucie estetyki jeśli chodzi o zdjecia i ubiór. Nie wiem, moze to przez to ze ich zdjecia czesto wygladaja jak z nalozonym filtrem z instagrama przez co kolory są cieplejsze
  • Odpowiedz