Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie z nudów #tinder i co drugi niebieski jaki mi się pokazuje to szwed. I troche jest mi smutno, że będą mi sie pokazywać tylko na czas #u21 bo to naprawdę fajne chłopaki są. Nie chodzi nawet o to jaką mają urodę ale o to jak są ubrani i jakie zdjęcia mają. Polskie #niebieskiepaski powinni brać z nich przykład jak się prezentować aby zwrócić na siebie uwagę na tinderze
#gownowpis
  • 59
  • Odpowiedz
@pamq: ja nie mam sobie nic do zarzucenia ;) tylko po prosto śmieszy mnie fakt ze kobiety narzekają na facetów. (#!$%@?ąc ze Polki to najładniejsze kobiety wg. mnie) masa kobiet masakrycznie zle wyglada albo sie ubiera, albo nie umie sie malować.. nie wiem czy ta rozmowa do czegoś prowadzi poza przepychankami płci ;-)
  • Odpowiedz
@Corranh: ubiór nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Gdyby przyszla do mnie Anżelina Żolii w stroju ziemniaka z tlustymi wlosami niczym wyjete frytki z fytkownicy nie przeszkadzaloby mi to.
  • Odpowiedz
@mjl535: Taki wał. Po prostu są zagraniczni i nawet jakby wyglądali jak Janusze z NRD to byście na nich leciały a Polak musi się nagimnastykować jak radziecki atleta
  • Odpowiedz
@AvantaR: odpowiedz prosta. Wpisz sobie w google ,,drogie koszule, spodnie i buty" Tu przeciez nie chodzi o te ubrania bezpośrednio. Aha i dzisiejsza moda dla mezczyzn pasuje tylko do osób wysokich. Niscy wyglądają w nich komicznie (szczegolnie przykrotkie spodnie)
  • Odpowiedz
@Mocniejpliss Jak będziesz wyglądał jak Brad Pitt to też różowe przymkną oko na twoje ciuchy, a do tego czasu polecam się ogarnąć stulejko ;)
Btw to jak się kto ubiera świadczy o wielu kwestiach. Od gustu, poprzez wychowanie, a na statusie społecznym kończąc. Nie wiem jak Ty ale ja raczej nie polecę na laskę w ubraniu służbowym kasjerki w biedronce. Jeśli wyglądasz jak wieśniak to będziesz postrzegany jak wieśniak i poleci
  • Odpowiedz