Wpis z mikrobloga

Nowe emocje, nowe wyzwania, nowe boisko. Piłka nożna: czwartek 15.06.17 o 17:30 na boisku przy ul. Terenowej (https://goo.gl/maps/K9m58PPLoj52). Sztuczna murawa, najwyższa jakość. Boiska ratunkowe w okolicy to Wiaduktowa i Orzechowa.
- Przypominam o białej i ciemnej koszulce.
- Zasada, że gramy w gronie: pierwsze 13 plusujących osób + op pozwoli uniknąć zamieszania i tłoku na boisku.
- Jeśli zaplusowałeś, a jednak coś się stało i nie możesz przyjść, to daj znać odpowiednio wcześniej, wołając opa, żebyśmy zdążyli znaleźć zastępstwo.
#trocheruchuwewroclawiu
  • 57
@wiktorek_pl: Jutro nie ma treningów, sprawdziłem grafik. Dla jednych to dalej, dla innych bliżej - warto spróbować czegoś innego czasem dla odmiany. Tak, jest duże ryzyko, że będzie zajęte, ale w okolicy jest kilka alternatyw.
Akurat będę na rowerze na południu miasta, to podjadę. Szkoda, że tak późno... w końcu to przecież wolny dzień, więc spokojnie mogłoby być grane wcześniej :)
@PepeXD: Ja nawet pewnie będę wcześniej na boisku, ale większość opala się, griluje wcześniej i takie tam. Jakby tylko ode mnie zależało, to bym się ustawiał o 7:00 (serio).