Wpis z mikrobloga

Czesc

robie co moge z dieta a i tak waga stoi albo sie wacha w przedziale 2kg, wkufia mnie to juz

chce odchudzic fet z bebena bo na plaze niedlugo trzeba isc

kupilem wiec rowerek stacjonarny, taki porzadny z licznkiem i obciazeniami ktore mozna wybrac cyfrowo
do tego mam jakis hamerykanski nielegalny spalacz

DAJCIE MIRKI JAKIS TRENING CO BYM NA TYM ROWERKU MOGL POMYKAC I TRACIC FET

czytalem o HIIT i moze byc, jakos zniese, ale jak to mam robic na rowerku, ludzie mowia ze rowerek stacjonarny to dobre narzedzie do HIIT ale ja tego jakos nie kumam, jak mam pedalowac bez obciazenia jak glupi czy co

moze macie jakis plan treningowy, diete mam i stosuje wiec moze wreszcie buly na brzuchu wychoduje

#cwiczenia #pytanie #mirkokoksy #kiciochpyta #mikrokoksy #silownia #dieta #trening #hiit #odchudzanie #cwiczzwykopem
  • 46
nie, kaloryczność to sprawa bilansu w jednostce czasu. niektórzy liczą w wymiarze tygodniowym. Możesz się w sumie pobawić i zobaczyć co się dzieje co 2-3 tygodnie z wagą


@berti: ale to wtedy w bilansie tygodniowym to bedzie ogromny deficyt znacznie wiekszy niz 20% typowe dla redukcji

@TheArt podstawa jak się jest zapuszczonym, statystycznym Januszem po czterdziestce. Serio nikt tego nie używa. Połowa dociętychl udzi z siłownia możnaby zakwalifikować do otyłości na podstawie BMI

Nie ma żadnej typowej wartości dla redukcji. Przeważnie im szybciej tym lepiej.