Wpis z mikrobloga

Czesc

robie co moge z dieta a i tak waga stoi albo sie wacha w przedziale 2kg, wkufia mnie to juz

chce odchudzic fet z bebena bo na plaze niedlugo trzeba isc

kupilem wiec rowerek stacjonarny, taki porzadny z licznkiem i obciazeniami ktore mozna wybrac cyfrowo
do tego mam jakis hamerykanski nielegalny spalacz

DAJCIE MIRKI JAKIS TRENING CO BYM NA TYM ROWERKU MOGL POMYKAC I TRACIC FET

czytalem o HIIT i moze byc, jakos zniese, ale jak to mam robic na rowerku, ludzie mowia ze rowerek stacjonarny to dobre narzedzie do HIIT ale ja tego jakos nie kumam, jak mam pedalowac bez obciazenia jak glupi czy co

moze macie jakis plan treningowy, diete mam i stosuje wiec moze wreszcie buly na brzuchu wychoduje

#cwiczenia #pytanie #mirkokoksy #kiciochpyta #mikrokoksy #silownia #dieta #trening #hiit #odchudzanie #cwiczzwykopem
  • 46
  • Odpowiedz
@TheArt: Powiedz coś więcej o sobie. Wzrost, waga, czy jakiś sport uprawiasz, jaka jest ta Twoja dieta, jakie makrosy. Ciężko jest pomóc nie wiedząc nic
  • Odpowiedz
@Amishia: 175/75kg, uprawiam tenis ziemny tak ze 3 godziny w tygodniu, reszta to mirkowanie, mam silownie jakby co

na dietach sie akurat znam bo swego czasu robilem z tego papier i mam teraz diete LC, B w okolicy 2g/kg, pewnie wiesz co to znaczy, sluzy mi ta dieta bo schudlem z 80kg ale chce zejsc do 70kg, obcialem od wczoraj nastepne 300kcal bo stanelo a beben taki sam jak byl przy
  • Odpowiedz
@TheArt: Zakładając, że masz 2gB/kg to daje nam 150g. T w takim razie 250g, a W 100g, czyli 3350 kcal. Hmm.. Ja bym spróbowała obciąć do 3200 i zobaczyła co się będzie działo za tydzień. Do tego ten Twój rowerek 3 razy w tygodniu po 30 minut.

Jak chcesz to dorzuć trening siłowy. Nie ucierpisz. Ale wtedy bym chyba w sumie odpuściła rowerek, ale zostawiła tenisa
  • Odpowiedz
@Amishia: a potem zanim znowu zwieksze to tez, poza tym co to znaczy intensywnosc bo nie zawsze obciazenie bo co mi po tym jak bedzie ciezko pedalowac
  • Odpowiedz