Wpis z mikrobloga

Pożyczyłem kuzynce laptopa bo jej się popsuł, na czas naprawy żeby miała do fejsbuczka etc...
20 wyjeżdżam i potrzebuję go do podróży to jej dziś napisałem że w sobotę po niego wpadnę i wiecie co?
Ona go odsprzedała swojej teściowej, mojego #!$%@? laptopa wzięła i sprzedała i jeszcze do mnie pretensja jak jej go kazałem odzyskać że co ona jej powie... No ja się czegoś takiego nie spodziewałem...
Jak ochłonę to do niej zadzwonię i się raczej cackał nie będę, co mogę? Policja i te sprawy? Do czego doszło żebym w taki sposób musiał rodzinne sprawy załatwiać...
#prawo ktoś coś?
Mam tylko w sumie sms jak się przyznaje do tego że go sprzedała, mogę ewentualnie nagrać kolejną rozmowę z nią, ale chyba muszę ją powiadomić że nagrywam inaczej nic z tego?
  • 135
  • Odpowiedz
@Mald: Człowiek myśli, że już nic go w życiu nie zaskoczy, a tu wchodzi na mirko i takie akcje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A serio, powiedziałeś jej wyraźnie, że laptopa pożyczasz, a nie oddajesz na własność? Bo ja nie widzę innego wytłumaczenia dla tej akcji jak że nie zrozumieliście się i że to nieporozumienie.
  • Odpowiedz
@Mald: może jakaś forma kleptomani, bo inaczej tego wytłumaczyć się nie da xD


@letitbe: całkiem prawdopodobne, moja kuzynka też raczej "bogata z domu", a ukradła mi parę rzeczy :/ może nie tak wartościowych jak laptop i nie próbowała ich nikomu odsprzedać, ale zawsze to kradzież
  • Odpowiedz
@Mald: xD To jest poza #!$%@? moją zdolnością pojmowania. Jak można coś od kogoś pożyczyć, wiedzieć, że sie pożyczyło i odsprzedać? #!$%@?ęta równo xD

Oczywiście szacunek dla faceta, ale #!$%@? nadal xD
  • Odpowiedz
@Mald: przestępstwo przywłaszczenia.

Ale w rodzinie takich rzeczy się tak nie załatwia. Tym niemniej jestem w szoku jak można być tak #!$%@? żeby sprzedać cudzego laptopa, którego się dostalo w użyczenie xD
  • Odpowiedz