Wpis z mikrobloga

Pożyczyłem kuzynce laptopa bo jej się popsuł, na czas naprawy żeby miała do fejsbuczka etc...
20 wyjeżdżam i potrzebuję go do podróży to jej dziś napisałem że w sobotę po niego wpadnę i wiecie co?
Ona go odsprzedała swojej teściowej, mojego #!$%@? laptopa wzięła i sprzedała i jeszcze do mnie pretensja jak jej go kazałem odzyskać że co ona jej powie... No ja się czegoś takiego nie spodziewałem...
Jak ochłonę to do niej zadzwonię i się raczej cackał nie będę, co mogę? Policja i te sprawy? Do czego doszło żebym w taki sposób musiał rodzinne sprawy załatwiać...
#prawo ktoś coś?
Mam tylko w sumie sms jak się przyznaje do tego że go sprzedała, mogę ewentualnie nagrać kolejną rozmowę z nią, ale chyba muszę ją powiadomić że nagrywam inaczej nic z tego?
  • 135
  • Odpowiedz
@RocketQueen: Ja chcę laptopa a nie wyrok za pobicie.
@joolekk: Nie, oddawała do serwisu na gwarancję.
@Szrlh: ze 26, jakoś tak będę próbował, ale w razie czego chcę od razu dowody mieć bo coś poczułem ciężką akcję, jak schowają czy coś to nie mam nic oprócz żony która potwierdzi i tego sms...
@Apollo_Vermouth: Nie znam kobiety, jak będę miał problem z odzyskiem to chcę dowody, dlatego pytam.
@
  • Odpowiedz
@Mald: Sroga imba.
dodano do ulubionych.

Mam tylko w sumie sms jak się przyznaje do tego że go sprzedała, mogę ewentualnie nagrać kolejną rozmowę z nią, ale chyba muszę ją powiadomić że nagrywam inaczej nic z tego?


Nikogo nie musisz powiadamiać. Ale nie sądzę aby policja już teraz była właściwym rozwiązaniem.
Na początek wybrałbym się osobiście do kuzynki - jak ma teściową to ma męża, niech mąż się do matki po
  • Odpowiedz
@666Forest: Warto wiedzieć, dzięki
@graf_zero: Jak wyżej, chcę od razu zbierać dowody bo coś czuję że będzie ciężko, mam zamiar tam pojechać to oczywiste... Ale jak nie otworzy w takiej sytuacji etc to chyba będzie jedna ścieżka, nie znam teściowej od niej, nie wiem gdzie mieszka, ona nie zna mnie etc...
@czymjestmilosc: Tak to oczywiste że prawo jest po mojej stronie, ale jak go schowają, wywiozą czy cokolwiek to
  • Odpowiedz
Jak wyżej, chcę od razu zbierać dowody bo coś czuję że będzie ciężko, mam zamiar tam pojechać to oczywiste... Ale jak nie otworzy w takiej sytuacji etc to chyba będzie jedna ścieżka, nie znam teściowej od niej, nie wiem gdzie mieszka, ona nie zna mnie etc...


@Mald: Ale jak nie otworzy?
Nie umiem sobie wyobrazić takiej sytuacji. Że niby byś pod drzwiami stał i krzyczał o laptopie?
Jak dla mnie abstrakcja.
  • Odpowiedz