Wpis z mikrobloga

Pożyczyłem kuzynce laptopa bo jej się popsuł, na czas naprawy żeby miała do fejsbuczka etc...
20 wyjeżdżam i potrzebuję go do podróży to jej dziś napisałem że w sobotę po niego wpadnę i wiecie co?
Ona go odsprzedała swojej teściowej, mojego #!$%@? laptopa wzięła i sprzedała i jeszcze do mnie pretensja jak jej go kazałem odzyskać że co ona jej powie... No ja się czegoś takiego nie spodziewałem...
Jak ochłonę to do niej zadzwonię i się raczej cackał nie będę, co mogę? Policja i te sprawy? Do czego doszło żebym w taki sposób musiał rodzinne sprawy załatwiać...
#prawo ktoś coś?
Mam tylko w sumie sms jak się przyznaje do tego że go sprzedała, mogę ewentualnie nagrać kolejną rozmowę z nią, ale chyba muszę ją powiadomić że nagrywam inaczej nic z tego?
  • 135
  • Odpowiedz
@Mald: O ile to nie jest bait - stary pogadaj z jej mezem. To nie jest opcja ktora moze #!$%@? ameba umyslowa nawet. Laska na 90% ma jakies dlugi o ktorych bala sie powiedziec mezowi. Potrzebowala szybko kasy. W takim momencie umysl srednio karynowatej laski zaczyna rozumowac w zupelnej panice. Po prostu laska potrzebowala na gwałt jakiejs gotowki. Pytanie dlaczego i czemu nie mogla powiedziec o tym mezowi ktory jak
  • Odpowiedz
@Mald przeciez nagrales to przypadkiem bo kiedys testowales call recordera i nie wiedziales ze sie rozmowy nagrywaja #pdk a i najlepiej z nagraniem w sadzie wyskoczyc na koncu
  • Odpowiedz
@Mald: miałem kumpla który podobnie tak sprzedał moją konsolę, i najlepsze jest to, że wg całej jego rodziny to ja jestem ten zły xD nie jest już moim kumplem
  • Odpowiedz
pretensja


@Mald: żadnej policji. do konca zycia bedziesz miał wypominane, ze policje na rodzine nasyłasz. spojrz na to tak: niewielkim kosztem masz opinie o kuzynce, i wymówkę zeby nigdy wiecej jej nie pozyczyac nic.
niech oddaje Ci kasę, nawet jesli jej nie ma to ciągle ci jest winna.
a laptop pewnie był drugiego sortu i jakis stary. bo podstawowego narzędzia bys jej nie dawał.
  • Odpowiedz