Wpis z mikrobloga

@klossser: Dopóki nie wiadomo o jakie warunki i jaką zmianę formy dokładnie poszło, to jednak dobrze byłoby się wstrzymać z kręceniem burzy, choć faktycznie wydaje mi się, że ten program utrzymywał się przez tyle lat nie bez powodu.
  • Odpowiedz
@jar3cki to moze ja odpowiem bo moj tata tez to oglada. I kiedys wszedlem do pokoju jak robil foty telewizora telefonem - i potem na tapete sobie ustawial ten chórek panienek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@klossser: dodam że Robert Janowski grał w 1999r biseksualistę w Na Dobre i Na Złe, co już podpada pod paragraf jawnej promocji homoseksualizmu. Dopiero Prezes Kurski miał odwagę się tej niegodziwości przeciwstawić.

CHAŁWA WIELKIEJ POLSCE!
  • Odpowiedz
@przejscianiema: bys sie zdziwil ile emerytek dzien w dzien siada na fotelu przed tv. to program ktory ma jedna z najwyzszych ogladalnosci w tvp, a przynajmniej mial 1-3 lata temu (nie pamietam kiedy te badania byly)
  • Odpowiedz
@pyzdek: Najgorsze jest to ze, nie wiem czy trolujesz czy jestes po prostu glupi. Na wykopie spokojnie mozna znalezc setki uzytkownikow, ktorzy by sie pod tym podpisali.

  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że Janowski po kilkunastu latach pracy lepiej wie jak robić ten program niż koleś, który przyszedł niedawno.


@seicel: i moze dlatego wylecial? ja do swojego szefa tez nie pyskuje, tylko robie tak jak on chce, jak cos #!$%@? to mam czyste sumienie i to jego wina
  • Odpowiedz
@RBNG: Przecież on nie wyleciał tylko sam odszedł. Dla niektórych praca to pasja i nie wyobrażają sobie robić coś źle, a wpis raczej zwraca uwagę właśnie na idiotyczne zachowanie szefa.
  • Odpowiedz
@przejscianiema: Jaka To Melodia to hit TVP, potrafił mieć nawet oglądalność rzędu 3,9 mln widzów podczas gdy średnia oglądalność TVP leci na łeb na szyję. To oczywiście głównie ludzie 45+, ale nie da się zaprzeczyć, że ten program był kurą znoszącą złote jaja bo jest też bardzo tani w realizacji.

Moim zdaniem to ogromny błąd strategiczny ze strony Kurskiego bo ten typ odbiorcy nie lubi zmian - ci sami odbiorcy
  • Odpowiedz
@klossser
"Ktoś to w ogóle ogląda?"
"I tak stare dziady to oglądaly"
"Janowski pedał"
"Janowski lewak i nie chodzi do kościoła"

Szybko, trzeba gładko wyjaśnić tłuszczy, że jaka to melodia to gówno i Kurski ratuje poziom TVP
  • Odpowiedz