Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak się pogodzić z samotnością?
Nie nadaję się na dziewczynę ani tym bardziej żonę i jestem tego świadoma. Jestem gruba i brzydka (jak schudnę, będę chuda i brzydka), nie gotuję, nie chcę mieć dzieci, nie lubię seksu, nie jestem niezależna finansowo. Nie mam też życia towarzyskiego ani pasji, więc byłabym zazdrosna o wyjścia z kolegami potencjalnego kandydata. No słowem - nie ma siły, by ktoś chciał taką dziewczynę i ja to wiem. Ale mimo to gdzieś w głębi duszy marzy mi się naiwne "żyli długo i szczęśliwie" i to mi zawsze strasznie psuje humor, bo przychodzi reality check i pozamiatane. Odbiera mi to w sumie chęć do robienia czegokolwiek (bo miłość zawsze była dla mnie najważniejsza, więc po co w ogóle się starać jak i tak najważniejszego nie dostanę). Jak przestać o tym myśleć, przestawić się na wizję życia w pojedynkę?

#tfwnobf #damskastuleja #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 66
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jestem gruba i brzydka (jak schudnę, będę chuda i brzydka), nie gotuję, nie chcę mieć dzieci, nie lubię seksu, nie jestem niezależna finansowo. Nie mam też życia towarzyskiego ani pasji.


Ciężka sprawa. Zawsze możesz robić karierę i zostać silną i niezależną kobietą.

A tak serio to weź cycki w garść i zacznij się powoli zmieniać - zacznij od siłowni. I przestań się nad sobą użalać, do #!$%@?.
@AnonimoweMirkoWyznania: prawda jest taka, że szukasz wymówek, żeby użalać się nad sobą i nie pracować nad swoim charakterem i wyglądem

Jestem gruba i brzydka


argument inwalida, bo nawet grube i brzydkie dziewczyny mają partnerów. mimo to warto schudnąć dla swojego zdrowia

nie gotuję


zawsze możesz się nauczyć albo znaleźć faceta, który lubi gotować

nie chcę mieć dzieci


masz do tego prawo. poza tym to akurat nie jest jakaś wielka wada -
@AnonimoweMirkoWyznania: przesadzasz. Zawsze możesz znaleźć męską stuleję do kompletu :) Seks wynika z miłości, pożądania, skoro nie ma nikogo kogo pożądasz, to naturalnym jest, że możesz nie odczuwać ochoty na seks, a dopiero przy odpowiednim partnerze się rozkręcisz. Nie każdy facet chce mieć dzieci, część umie gotować, ty zresztą też możesz się nauczyć.
No i miłość to nie jest coś co się "dostaje". Najpierw poukładaj samą siebie, a dopiero później zacznij
@AnonimoweMirkoWyznania: Będąc kobieta możesz być gruba, brzydka, glupia, #!$%@?, #!$%@? a i tak sobie kogoś znajdziesz, czysta matematyka. Wystarczy zobaczyć ile jest mezczyzn a ile kobiet w młodym wieku (podpowiadam - mężczyzn jest więcej). Wiec glowa do góry, popracuj nad sobą dla czystego sumienia, a znalezienie kogoś to będzie kwestia czasu. Skorzystaj z ogromnego atutu jakim jest w dzisiejszych czachach bycie kobieta.
@AnonimoweMirkoWyznania: Życie jako singiel (nie w pojedynkę, czasem do ludzi trzeba wyjść) jest świetne, masz bardzo dużo czasu na rozwój i swoje zachcianki, nie ma kłótni, nie boisz się o drugą osobę, że Cię zdradza czy kocha. Miłość to choroba, żeby doszło do stosunku i spłodzenia dziecka. Nie potrzeba ślubu - to najgorsze co można zrobić.
Żyj swoim życiem, pokochaj siebie i dąż do tego aby Tobie było jak najlepiej.