Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? niewyobrażalne. 2017 rok, stolica państwa-członka UE i autobus 'For Whites Only'. To nie był #!$%@? Seba, tylko kierowca autobusu wykonujący swoje obowiązki służbowe. Kampania siania strachu i nienawiści do imigrantów zbiera swoje żniwa, brawo #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rasizm #neuropa #4konserwy #warszawa #transport #ecolines
Pobierz starface - To jest #!$%@? niewyobrażalne. 2017 rok, stolica państwa-członka UE i auto...
źródło: comment_HkHiHOZRHqtfPcClc134fz3aHjvonbsg.jpg
  • 53
@starface: Może trochę grzeczniej. Widzę że jest Pan kolejnym wszechwiedzącym, który wie kto jaką ma wizję świata. I rozumiem, że potwierdzenie jednej osoby to coś co sprawia, że dane wydarzenie wg Pana jest prawdziwe. Jeśli sytuacja taka miała miejsce, to jest to oczywiście przykre i nie powinno mieć miejsca. Ja natomiast wyraziłem tylko moją opinię, w której nie stwierdziłem,że to fake news, tyko że wygląda na fake news, którymi media nas
@go-away Na czym polega grzeczniej? Netykieta mówi o pisaniu per Ty w internetach ;) Czy możesz wyjaśnić, do jakich racji miałyby przekonać nas media pokazując historię, w której mamy do czynienia z apartheidem, sytuacją jak w latach 50. na południu USA? Bo jeśli to miałoby piętnować pojmowanie przez niektórych obywateli tego kraju ludzi o innym kolorze skóry jako untermenschów, to ja poproszę więcej takich strasznych lewackich manipulacji.
@starface: Co do "grzeczniej" to nie chodzi mi o pisanie z dużej litery zwrotów grzecznościowych, tylko o " Fake news, bo nie podchodzi pod Twoją wizję świata?"
A co do manipulacji mediów : "Czy możesz wyjaśnić, do jakich racji miałyby przekonać nas media pokazując historię, w której mamy do czynienia z apartheidem, sytuacją jak w latach 50. na południu USA?"
To moim zdaniem ma pokazać jakimi rasistami są Polacy i jakim
@go-away Możesz poprzeć swoje odczucie argumentami? Rzucenie swojego zdania w eter jeszcze nie mnie nie przekonuje, tym bardziej patrząc na rasistowskie komentarze na wykopie, z którego jeden już zdążył się znaleźć pod tym wpisem. W ciągu 3 min od napisania posta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@starface: Nie jestem przekonany czy "rasistowski" komentarz był rzucony przez prawdziwego rasistę i wyrażał jego prawdziwe zdanie na ten temat, czy po prostu też ta historia wydawała mu się nieprawdziwa i w taki prześmiewczy sposób to wyraził i jak sam zauważyłeś może tez być trollem (a może faktycznie jest po prostu jest dupkiem i rasistą...). Trochę już na tym świecie żyje i nigdy nie spotkałem się w mojej obecności z jakimś