Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? niewyobrażalne. 2017 rok, stolica państwa-członka UE i autobus 'For Whites Only'. To nie był #!$%@? Seba, tylko kierowca autobusu wykonujący swoje obowiązki służbowe. Kampania siania strachu i nienawiści do imigrantów zbiera swoje żniwa, brawo #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rasizm #neuropa #4konserwy #warszawa #transport #ecolines
Pobierz starface - To jest #!$%@? niewyobrażalne. 2017 rok, stolica państwa-członka UE i auto...
źródło: comment_HkHiHOZRHqtfPcClc134fz3aHjvonbsg.jpg
  • 53
@starface fake czy nie fake jaki zachowanie pracownika PRYWATNEGO przewoźnika, jakim jest EcoLines ma w ogóle związek z "w Polsce jak w lesie"? Rasizm durr, może to po prostu polityka firmy? Jeśli tak, to bojkocik konsumencki, skarga na kierowcę do centrali firmy, a nie używanie sytuacji aby pokazać zaściankowość polaków xD szkoda szczempić
@starface: A słyszałeś o tym prawicowym gnoju Cejrowskim? To mój szwagier napisał na swoim fb ostatnio:

Zima idzie a ja w starych adidasach już miałem dziurę taką, że można było 2 palce wsadzić więc po miesiącu wyrzeczeń dzięki którym zaoszczędziłem pieniądze, poszedłem wczoraj do galerii handlowej kupić sobie porządne buty na zimę. W sklepie CCC znalazłem pic rel. Solidne wykonanie, przystępna cena, modny wygląd- nie zastanawiałem się długo. Wróciłem z butami
To mi wygląda na kolejny fake news....


@go-away: @Solonez: @Kismeth: Wymieniona firma istnieje (a podawanie takich fałszywych informacji na czyjś temat byłoby zniesławieniem), dodająca jest podpisana z imienia, nazwiska i uczelni, o sprawie piszą trzy źródła (1, 2, 3), a do sprawy chce się włączyć Rzecznik Praw Obywatelskich. Oczywiście teoretycznie to wciąż może być fejk, no i brakuje relacji drugiej strony, ale sprawa jest bardzo
@Kismeth: No to nie mówię przecież, że sprawa na pewno wyglądała tak, jak ją przedstawiono, ale:
wygląda na to, że autorka posta jest w środowisku (przyznaję - lewicowym) stosunkowo znana, o czym świadczy sposób przedstawienia jej w artykułach,
autorka, podpisana imieniem i nazwiskiem, przedstawia informacje, które - gdyby okazały się fałszywe - byłyby podstawą do wytoczenia jej sprawy w sądzie,
po dołączeniu się RPO do dyskusji nie wycofała
Druga sprawa, że EcoLines jeździ z W-wy do Berlina o 6.00 i o 23:30. Dla mnie ta druga godzina to już noc ale może dla niektórych jeszcze wieczór.


@galonim: no wlasnie a dodatkowo to Warszawa jest tylko przestankiem na trasie.

@Limonkova: To jakies nawiedzone babsko? Tak wyglada przynajmniej
Znając życie okaże się że mieli jak w liniach lotniczych overbooking, gość dotarł ostatni więc odmówiono mu wejścia do busa, na co podniósł rwetes że to przez kolor skóry. Podobnie jak w pubach. Przecież jasne jest że obcokrajowców leje się za kolor skóry a nie za to ze podbijają do niewłaściwych kobiet w pubie.
@starface: jechałem tym autobusem, był czarny, włosy miał przefarbowane na pomarańczowo, obcisłe zielone body, makijaż i szpilki. Był bardzo agresywny i chyba po jakiś narkotykach, krzyczał ciągle "rejsist, polish siet, łi gonna rejp ju en kel ju" (piszę jak słyszałem nie znam za bardzo angielskiego). Potem popchnął dzieci, opluł i mówił coś "łajt siet, stjupi łaj siet". Kierowca zwrócił mu uwagę czy mógłby nie krzyczeć ale ten go odepchnął i kopnął