Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#gorzkiezale #zwiazki #feels

Na 90% zdradza mnie żona. Pewności nie mam ale widzę wiele sygnałów, które mogą na to wskazywać. Ostatnio złamałem daną sobie obietnice i wszedłem na jej konto na fb (nie wylogowała się) i co się okazuje to sprytna sztuka. Kasuje wiadomości ale nie kasuje całej rozmowy z jakimś Mirkiem tylko zostawia "zwykłe momenty". Tak więc ja kontem oka widzę na jej komórce, że np. o 17:00 pisze z tym a tym a potem w konwersacji zero wiadomości pomiędzy 16 a 18, co więcej rozmowy tylko o pogodzie. Jestem więc pewien, że te co ciekawsze kasuje. Chyba są już nie do odzyskania.
Już powinniśmy się rozstać bo straciłem do niej zaufanie ale gra idzie też o coś innego, chcę ją przyłapać i to co napisze opublikować. Widze już, że będzie grać ofiarę i opowiadać jak to wina leży po obu stronach a ja jestem tym złym. Potrzebuję więc zakończyć związek z przytupem a póki co dogorywa.

8 lat razem a jedyne co nas jeszcze trzyma to moja chęć żeby popełniła błąd...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 22
chcę ją przyłapać i to co napisze opublikować

Potrzebuję więc zakończyć związek z przytupem


@AnonimoweMirkoWyznania: No to faktycznie będzie "przytup", ale twojej niedojrzałości i upokorzenia. Serio chcesz to ogłosić całemu światu? Słabi ludzie szukają zemsty, silni wybaczają, a inteligentni zwyczajnie ignorują. Skutecznie zranić można tylko obojętnością, a publiczne "pranie brudów" jest bardzo słabe.
@GoSiulKa: Zgadzam się w 100%, ale nie musisz bronić różowego.

Niedojrzałość to jest bycie dorosłą kobietą, która ma bolca i brak jaj żeby powiedzieć Mirkowi
"Mirek fajnie było, coś się kończyło, nie chcę Cię okłamywać, mam kogoś innego, musimy wziąć rozwód".

Najlepiej nawijać makaron i liczyć "a nóż się nie dowie, tamten się znudzi, to nie będzie tematu".

Dno...( ͡° ʖ̯ ͡°)
Najlepiej nawijać makaron i liczyć "a nóż się nie dowie, tamten się znudzi, to nie będzie tematu".


@Nie_Do_Twarzy_Mi_Z_Aureola: Zauważ, że odniosłam się do zachowania Anona, a nie jego żony. Jej krzywa postawa nie oznacza, że nie mógłby być ponad to, by zachować godność. Tym, że chce upubliczniać takie rzeczy, ją sobie odbiera. No ale jeśli to sprawi, że lepiej się poczuje i to mu coś da, to niech tak zrobi.
Wchodzisz w ustawienia a następnie klikasz "Pobierz kopię swoich danych z Facebooka." Na maila powinny przyjść rozmowy i wiele innych informacji (nawet te skasowane). Oczywiście zrób to o ile masz dostęp do jej maila.