Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#gorzkiezale #zwiazki #feels

Na 90% zdradza mnie żona. Pewności nie mam ale widzę wiele sygnałów, które mogą na to wskazywać. Ostatnio złamałem daną sobie obietnice i wszedłem na jej konto na fb (nie wylogowała się) i co się okazuje to sprytna sztuka. Kasuje wiadomości ale nie kasuje całej rozmowy z jakimś Mirkiem tylko zostawia "zwykłe momenty". Tak więc ja kontem oka widzę na jej komórce, że np. o 17:00 pisze z tym a tym a potem w konwersacji zero wiadomości pomiędzy 16 a 18, co więcej rozmowy tylko o pogodzie. Jestem więc pewien, że te co ciekawsze kasuje. Chyba są już nie do odzyskania.
Już powinniśmy się rozstać bo straciłem do niej zaufanie ale gra idzie też o coś innego, chcę ją przyłapać i to co napisze opublikować. Widze już, że będzie grać ofiarę i opowiadać jak to wina leży po obu stronach a ja jestem tym złym. Potrzebuję więc zakończyć związek z przytupem a póki co dogorywa.

8 lat razem a jedyne co nas jeszcze trzyma to moja chęć żeby popełniła błąd...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wchodzisz w ustawienia a następnie klikasz "Pobierz kopię swoich danych z Facebooka." Na maila powinny przyjść rozmowy i wiele innych informacji (nawet te skasowane). Oczywiście zrób to o ile masz dostęp do jej maila.
  • Odpowiedz