Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy lubicie się "chwalić" dziewczyną przed facetami? Jakoś tak mi głupio, bo widzę, że taki chłop z którym się umawiam bardzo zwraca uwagę jakie ja robię wrażenie na innych facetach. Zresztą nie on pierwszy. To tkwi w męskiej naturze, czy tylko wśród tych płytkich #niebieskiepaski ? Trump na pewno należy do takich co się chwali. Nie kojarzy mi się to z niczym fajnym.
Mozna to interpretować dwojako "jestem dumny, ze taka kobieta się ze mną umawia" albo "patrzcie jaki towar wyrwałem, zazdrościcie, co?"
Przyznajcie się jak to jest. #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście że lubimy jak nasza kobieta robi na innych wrażenie.
Lubimy też aby nasza kobieta mogła sie nami pochwalić.

Tyle tylko... za niedopuszczalną uważam sytuację kiedy ta kobieta wyraźnie odczuwa że się nią przechwalamy.
Bo w czasie spotkań cały swiat poza drugą osobą powinien pozornie nie istnieć.
@wujek_piotr: W moim przypadku (element dłuższej opowieści) było tak, że rzekomo przyjaciółeczka kobiety, która mi się podobała powiedziała publicznie, że ta kobieta nie jest mną zainteresowana, a fakty i ludzie z którymi tutaj rozmawiałem twierdzą co innego po jej zachowaniu ;)
LubieżnyWładca: Słabe to jest bardzo, bo każdy na pewno jest gdzieś tam dumny z wyboru swojego towarzysza życiowego, ale jeżeli gość epatuje tym na wszystkie strony, a nie jest jakiś subtelny, nie jest to coś co jest rodzajem puszczania sobie oczka między wami to znaczy, że koleś jest dość prymitywny.

Zaakceptował: dope