Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, 24lvl here,
mam problem w #zwiazki - dokładniej mówiąc, jestem z dziewczyna 6 lat prawie, po 3 latach naszego związku, rzuciła mnie dla innego, by po 3 miesiącach błagać, abym wrócił do niej, pomyślałem, każdy zasługuje na jedną szansę, ale teraz po kolejnych 3 latach zauważyłem, że znowu piszę z jakimś fagasem, czyli znowu chce to zrobić... Chcę od niej odejść już na zawsze, ale przed tym chciałbym jej pokazać co straciła.
Stąd narodził się pewien pomysł (tonący brzytwy się chwyta). Czy znalazłaby się jakaś ładny i miły #rozowepaski z #lubuskie, abym mógł się z nią się kilka razy spotkać, popisać na #facebook tak aby ona to zobaczyła? Bo ja wiem, że ona będzie i tak chciała wrócić. Po prostu jestem rodzinna osobą, nie lubię wyskoków i wie, że jestem wierny.
Rozumiem, że zaraz ktoś napiszę idź do klubu wyrwij sobie coś, ale chciałbym spokojniejszą dziewczynę, z którą można również porozmawiać. Dużo wymagam, ale nie szukam dziewczyny do związku, tylko do zemsty !

Help me, bo przede mną teraz ciężki miesiąc :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy wszyscy to przeczytają, ale jestem założycielem tego postu. Nie potrafię dodać jako OP, niby dodaje komentarz, a nic się nie wyświetla.

Wracając do tematu, macie rację zachowałem się jak #!$%@?, nie potrafiłem odpuścić i życie znowu mnie kopie po dupie, bo za dużo od siebie próbuję dać. Dziękuje za takie komentarze, dzięki nim zrozumiałem jak słaby jestem i jak wielkim pośmiewiskiem byłbym wśród towarzystwa. Związek i tak jest już
  • Odpowiedz
OP: Macie rację, głupio wyleciałem, powinienem być twardszym facetem, a nie zachowywać się jak #!$%@?. Teraz to już za późno, jedynie mogę wyciągnąć z tego wszystkiego lekcję na przyszłość i więcej się nie dawać tak wykorzystywać. Serce boli mnie jak cholera, płakać mi się chce, ale przeboleję to. Postaram się zmienić siebie tylko na lepsze. Dzięki wszystkim, za zjechanie mnie, po prostu uświadomiło mnie to, jak słaby byłem.

Ten komentarz został
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania hahaha nie wierze po prostu xD
Schemat prosty. Ty wybaczysz jej bo inaczej nie umiesz, to takie emocjonalbe rozleniwienie. Rzadki przypadek, ale znany nauce.
Ona się powartościowuje bo pewnie nie zna wiele poza Toba xD i powróci żeby ogarniać relacje. Bo w końcu jesteś tak rozleniwiony że nic innego nie może się zdarzyć.
I tak dożyjecie póznych lat, wypaleni po nastu przejściach :D
Albo wykażesz się odwagą i zamknoesz temat
  • Odpowiedz
@Sandman: Nie jest to zarzutka. Ten wpis to chyba efekt bezsilności, nie chcę kłamać, bo poznałbym ciekawe osoby, aby nie myśleć o przeszłości. Prawda jest taka, że już nie wrócę nigdy, teraz muszę tylko znaleźć sobie zajęcie.
  • Odpowiedz
@Sandman: Nie jest to zarzutka. Ten wpis to chyba efekt bezsilności, nie chcę kłamać, bo poznałbym ciekawe osoby, aby nie myśleć o przeszłości. Prawda jest taka, że już nie wrócę nigdy, teraz muszę tylko znaleźć sobie zajęcie.

Wiesz. Osobiscie uwazam ze najlepiej dziala czas. ty bedziesz miec swoja fz kolezanke w glowie kuuuuupe czasu. Poznajac nowa osobe mozesz ja skrzywdzic bo twoje postrzeganie bedzie zmutowane. Kazdy jest inny, wiadomo. Ale
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A jak jakiś bej cię obrzyga to sam na niego puścisz bełta? A jeśli wasi wspólni znajomi się dowiedzą? Nie będą wiedzieli, że to "dla zemsty". Nawet jak, ktoś zachowuje się jak kretyn to nie powód żebyś sam tak robił.
  • Odpowiedz