Wpis z mikrobloga

@Jagoo: a dziwisz się? 1. Nazywasz sama siebie artystką (co jest arogancją dość mocną), czyli zachowujesz się jak typowy bufon z manią wielkości - ludzie tego nie lubią, 2. Atencyjnie wrzucasz girę na foto, żeby stulejarze się podlizywali, 3. To nie jest "chaos twórczy" tylko burdel. W życiu przy tworzeniu nie miałem takiego bajzlu. Od 10 lat komponuję muzykę ludziom z całego świata, moje kawałki trafiały m.in. do gier i seriali
Od 10 lat komponuję muzykę ludziom z całego świata, moje kawałki trafiały m.in. do gier i seriali Netflixa, pomagałem w procesie tworzenia piosenek dla muzyków ze statuetkami Grammy na koncie, ale W ŻYCIU NIE NAZWAŁBYM SAM SIEBIE ARTYSTĄ. Trochę pokory dziewczynko.


@MagnaPomerania: To masz widocznie problem z samym sobą, bo wg. wszystkich definicji jesteś artystą. I nie widze nic bufonowego w nazywaniu tak siebie. Bufonem prędzej nazwałbym Ciebie, że się #!$%@?
@MagnaPomerania:

1. Nazywasz sama siebie artystką (co jest arogancją dość mocną), czyli zachowujesz się jak typowy bufon z manią wielkości - ludzie tego nie lubią,


Zią z księżyca spadłeś? od dłuższego czasu wykop służy do licytacji na zarobki,zegarki,buty telefony i na jak największą dotacje dla patologicznego grubasa magicala xD więc co nie lubią jak co drugi użytkownik to pustak xD
@MagnaPomerania: Chill, dude.

1. Artysta to zwykłe rzemiosło, najwyraźniej pełne ludzi przekonanych o swojej wyjątkowości (gdy już mówimy o pokorze) ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z jakiegoś powodu żaden pro inba hardcore elder programmer nie skrzyczy mnie, gdy nazwę się programistą, chociaż różnica w talencie i wiedzy może być astronomiczna. Teoretycznie zajmuję się tą samą dziedziną, po prostu jestem parseki za nim. To samo jest z artystami, są
@lady_katarina: Nie wiem jak jadowitym piwniczniakiem trzeba być żeby ten wpis wywołał jakiekolwiek negatywne emocje xD ja #!$%@?, serio, wykopki jak #!$%@? zwierzęta. GDZIE Z TYMI GIRAMI, FU, JA #!$%@?, ALE MASZ BURDEL, CZEMU SIĘ NAZYWASZ ARTYSTKĄ PRZECIEŻ NIE MASZ LICENCJI ARTYSTÓW ZDOBYTEJ PO WIELOLETNIEJ NAUCE W WIEDNIU, BRAK CI POKORY ATENCJUSZKO. Zachowujecie się jak typowe januszostwo, blisko wam do tych małp na memach z których się śmiejecie xD