Wpis z mikrobloga

@MagnaPomerania To kim jesteś jeżeli nie artystą/twórcą? Właśnie trochę pewności siebie. Żeby być artystą trzeba mieć odwagę się ;) albo można też cale zycie jechać "na pół gwizdka" traktując to z doskoku i wmawiając sobie, że to tylko hobby. Przypowieść o talentach fajnie obrazuje jak się powinno postępować kiedy odkryjemy w sobie taki dar. Trochę odwagi ziomku :)
@MagnaPomerania To kim jesteś jeżeli nie artystą/twórcą? Właśnie trochę pewności siebie. Żeby być artystą trzeba mieć odwagę się ;) albo można też cale zycie jechać "na pół gwizdka" traktując to z doskoku i wmawiając sobie, że to tylko hobby. Przypowieść o talentach fajnie obrazuje jak się powinno postępować kiedy odkryjemy w sobie taki dar. Trochę odwagi ziomku :)
@Jagoo: nie chce mi się czytać tej #!$%@? gównoburzy pod twoim wpisem, bo pewnie kręcą ją jakieś mirki z nerwicą natręctw, sami inżynierowie 15K, którzy nie wiedzą na #!$%@? światu artyści i nie uznają bałaganu, u nich wszystko podlinijkę. Zgadłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tak, bałagan w pracy twórczej, to stan permanentny, znam wielu artystów i naprawde nikły procent utrzymuje jako-taki porządek w pracowni, taki lajf.
Pobierz
źródło: comment_40wvOTlcVt5uSesGl9raHWFDzJIEliWX.jpg
@Fafnucek: A co to tam takiego fajnego robisz? Nie wiem czy Cie to interesuje ale wczoraj odkrylam super wyprzedaz promarkerow po 50 centow. Jak cos to moge podeslac Ci link :)

@pijak-moczu Ciiiii... nie pisz ze jestes pisarzem bo zaraz Ci ktos napisze, ze umiejetnosc podpisania sie nie zrobi z ciebie pisarza :D Ja tam tez lubie swoj balagan. Poza tym sama sie utrzymuje, sama mieszkam itp wiec moge sobie miec
@Jagoo: A myślisz, że mnie cokolwiek obchodzi co te "słynne" mirki mi odpiszą?:) Koło #!$%@? mi to lata, tobie pewnie też (no może nie koło #!$%@?, wiadomo czemu:)). Niestety mieszkam z mamą, z powodu zdrowotnych (rencista, połamaniec życiowy), a ona jak czasami wpadnie i robi mi nieporządek w chaosie to wtedy już przestaje być fajnie na moim miejscu pracy ;_; Ale trudno, jak to powiedział kiedyś Tymon Tymański "matka zawsze dobra".
@Jagoo: dej link, bo ma horom kartkie.
Wszystko robię, od rysowania, przez malarstwo, fotografię, mega-amatorsko rzeźbę, po techniki własne mieszano-#!$%@?. Mam taki zawód, że mogę i muszę, ale dalej cichosza, bo mnie wystalkujo ( ͡° ͜ʖ ͡°)