Wpis z mikrobloga

@Fafnucek oj bardzo zgadles, mi sie juz nawet tego nie chce czytac. Ale zawsze tez uwazalam ze taki halas, obojetnie czy pozytywny czy negatywny jest dla mnie duzym plusem. To taka gorsza reklama, ale to tez ma swoje plusy
  • Odpowiedz
@Majka94: @kto_ma_potrzymac_dwie_dychy:
Dziękuję. Planuję już objazdową wystawę po galeriach handlowych, ale jeszcze muszę trochę syfu na moim stanowisku pracy zrobić (choć nie traktuję tego jako praca, nie tworzę dla pieniędzy i nie szukam atencji) i powrzucać do sieci foty jaki to ja nieogarnięty i mój artystyczny umysł nie ma czasu na takie pierdoły jak sprzątanie stanowiska pracy (miejsca kreacji!)
  • Odpowiedz
@Jagoo bawi mnie zawsze to, że bycie "artystą" to wystarczające wytłumaczenie na życie w burdelu xD sama mieszkam z taką właśnie parą artystów, którzy projektują meble- o czystość w mieszkaniu dbają głównie oni, a ich pokój jest zawsze posprzatany na błysk. Jak ktoś jest niechlujny, to po prostu taki jest- artyzm nie ma z tym nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pinkquartz: To moze z innej strony, naostrz narty bez pozostawiania wiórów. Napraw samochod bez umazania sie smarem. Zrob rzezbe z gliny nie brudzac wszystkiego wokol glina... czaisz?
  • Odpowiedz
@Jagoo: Aj, się rozmarzyłem:) Wielka szkoda, że po 5 pracach się skończyło, chętnie bym popatrzył na efekt końcowy. Ale nawet pomijając już te sprawy to i tak galeria twojej sztuki na instagramie bardzo cieszy moje oko (musiałem kliknąć obserwuj), a najbardziej to niedawne BadAss Babe's Club, piękna rzecz. Chętnie bym to #!$%@?ł na ścianę swojego pokoju w jakichś normalnych wymiarach (a nawet na całą ścianę):)
  • Odpowiedz
To moze z innej strony, naostrz narty bez pozostawiania wiórów. Napraw samochod bez umazania sie smarem. Zrob rzezbe z gliny nie brudzac wszystkiego wokol glina... czaisz?


@Jagoo: ja jak robię coś przy aucie to narzędzia odkładam tam gdzie ich miejsce lub jeśli wiem że za moment mi będą potrzebne to kładę obok siebie żęby były w zasięgu ręki, a nie rzucam gdzie popadnie
  • Odpowiedz