Wpis z mikrobloga

@Majka94: @kto_ma_potrzymac_dwie_dychy:
Dziękuję. Planuję już objazdową wystawę po galeriach handlowych, ale jeszcze muszę trochę syfu na moim stanowisku pracy zrobić (choć nie traktuję tego jako praca, nie tworzę dla pieniędzy i nie szukam atencji) i powrzucać do sieci foty jaki to ja nieogarnięty i mój artystyczny umysł nie ma czasu na takie pierdoły jak sprzątanie stanowiska pracy (miejsca kreacji!)
@Jagoo bawi mnie zawsze to, że bycie "artystą" to wystarczające wytłumaczenie na życie w burdelu xD sama mieszkam z taką właśnie parą artystów, którzy projektują meble- o czystość w mieszkaniu dbają głównie oni, a ich pokój jest zawsze posprzatany na błysk. Jak ktoś jest niechlujny, to po prostu taki jest- artyzm nie ma z tym nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pinkquartz: To moze z innej strony, naostrz narty bez pozostawiania wiórów. Napraw samochod bez umazania sie smarem. Zrob rzezbe z gliny nie brudzac wszystkiego wokol glina... czaisz?
@Jagoo: Aj, się rozmarzyłem:) Wielka szkoda, że po 5 pracach się skończyło, chętnie bym popatrzył na efekt końcowy. Ale nawet pomijając już te sprawy to i tak galeria twojej sztuki na instagramie bardzo cieszy moje oko (musiałem kliknąć obserwuj), a najbardziej to niedawne BadAss Babe's Club, piękna rzecz. Chętnie bym to #!$%@?ł na ścianę swojego pokoju w jakichś normalnych wymiarach (a nawet na całą ścianę):)
To moze z innej strony, naostrz narty bez pozostawiania wiórów. Napraw samochod bez umazania sie smarem. Zrob rzezbe z gliny nie brudzac wszystkiego wokol glina... czaisz?


@Jagoo: ja jak robię coś przy aucie to narzędzia odkładam tam gdzie ich miejsce lub jeśli wiem że za moment mi będą potrzebne to kładę obok siebie żęby były w zasięgu ręki, a nie rzucam gdzie popadnie