Wpis z mikrobloga

ale takie proste dekoracyjne obrazki nie są nią zdecydowanie.

@kfleszer: Czyli jednak mylisz pojęcia o których mówiłem.

Nie zapatruj się tak na zachód bo tamtejsi kuratorzy płaczą że nie mają czego wystawiać bo powstaje sam chłam (ale wystawy robią tak czy inaczej bo mają na to dotacje które trzeba #!$%@?ć).

Za duży wykopu.

@dolOfWK6KN: a od kiedy "artysta" to jakiś tytuł? o_O Przecież tytuły czy odznaczenia są czymś innym. I
@vind: Mylę pojęcia "bo tak" spoko. Nie wiem czemu uważasz się za autorytet w temacie, może coś tam przeczytałeś, może studiujesz lub skończyłeś jakieś studia, ale widzę że się nie dogadamy. Zrzucę to na ograniczenia komunikacji przez internet, peace.
@vind: "Tytuł", brakuje mi słowa zastępczego.

Czemu, gdy ktoś powie "jestem kierowcą" to nie krzyczysz od razu że jak może się tak nazywać, że kierowcą to jest Kubica?


Jeśli pomaluję kawałek drewna, to jestem malarzem, a co za tym idzie - artystą?

@Jagoo: Zajmujesz się tym profesjonalnie?
Jeśli pomaluję kawałek drewna, to jestem malarzem, a co za tym idzie - artystą?


@dolOfWK6KN: Może nie przewlekle skoro nie robisz tego regularnie, no ale przez chwile oczywiście malarzem byłeś. Nie każdy malarz jest artystą, nie każdy do tego aspiruje, jeżeli miało to wyraźny wymiar artystyczny czy twórczy to czemu nie. To zależy od sytuacji, może do malowania deski bardziej pasuje rzemieślnik?
@dolOfWK6KN: Nie, ale mialam prawie 3 letnia przerwe jesli chodzi o kreatywne dzialania. Wrocilam do rysunku w listopadzie i w koncu znalazlam swoj kierunek artystyczny - ten co wybralam na ASP to byla porazka. Powiem ci ze powoli sie to rozkreca. Mam rozne zlecenia na ilustracje do ksiazek, pierfdoly itp Teraz bardziej skupilam sie na najblizszej wystawie no i probuje lapac wiecej zlecen.
@Jagoo: jak śmiesz mieć burdel w pokoju tworząc odręcznie rysowane kartki TO NIEDOPUSZCZALNE ech mam nadzieję że przejdzie ta ustawa i w sztukę będzie się można bawić tylko za pozwoleniem bo jeszcze ktoś np zrobi sobie bałagan w pokoju
ja to jak TWORZĘ epapierosa z arduino to mam każdy kabelek w innym pudełku wszystko posegregowane a zapalniczki są w pudełku rzad c kolumna d
Wow Mireczki strasznie duzo jest w was jadu dzisiaj.


@Jagoo: a dziwisz się?
1. Nazywasz sama siebie artystką (co jest arogancją dość mocną), czyli zachowujesz się jak typowy bufon z manią wielkości - ludzie tego nie lubią,
2. Atencyjnie wrzucasz girę na foto, żeby stulejarze się podlizywali,
3. To nie jest "chaos twórczy" tylko burdel. W życiu przy tworzeniu nie miałem takiego bajzlu.