Wpis z mikrobloga

Hej. Był ktoś lub wybiera się na Industriade? Co byście polecili do zobaczenia? Chcę sobie zrobić jakiś plan (jadę z #krakow i chcę się poruszać pociągami/ komunikacją miejską) ale wiem, że na część wydarzeń jest/były zapisy więc w tym momencie nie wszystkie wchodzą w grę niestety plus odległości pomiędzy punktami są spore :( #kiciochpyta #slask #katowice
  • 6
@anka942: jakby co to ściągnij sobie kupony albo wydrukuj na komunikację miejską, pociągi też są darmowe, tylko potrzebny kupon.

Ja byłem ostatnio w hucie szkła w Zawierciu, można sobie wydmuchać bańkę szklaną, fabryka porcelany w Kato też nawet spoko i te osiedla. Teraz może jakiś browar zwiedzę. Uzbrój się w cierpliwość bo wszędzie mogą być kolejki do wszystkiego.
@anka942: Pamiętaj o wydrukowaniu kuponów na KZK GOP i/lub MZK Tychy, jeśli chcesz jechać pociągiem, to musisz dostać specjalny kupon (nie możesz wydrukować), powinni je mieć na dworcu w Katowicach. Do części atrakcji są dodatkowe autobusy, więc weź je też pod uwagę.
W Katowicach warto na pewno Nikiszowiec (dosyć blisko z centrum, więc nie zajmie wiele czasu), Giszowca raczej nie warto.
Ja byłem się jeszcze przejechać kolejką wąskotorową w Bytomiu, bo