Wpis z mikrobloga

zainteresowania 90% facetów z #tinder

- motoryzacja - czyli raz na dwa lata kupią jakiegoś dwudziestoletniego opla tylko po to, aby gdzieś nim dojechać/gadać z kolegami ile pali zamiast ścigać się
- polityka - czyli obejrzenie wywiadu z Korwinem i powkurzanie się przed tv, albo rozwijające dyskusje z cumplami po wódce
- sport - trzy razy w tygodniu wyciskanie na siłowni, albo picie piwa do meczu i znajomość nazwisk piłkarzy ze wszystkich drużyn
- gry - w końcu przeszli dziesiątki tytułów spędzając przed komputerem godziny!
- informatyka - przecież napisał, że lubi gry. xD

Ale oczywiście większość ma w opisie... A zraz, to nie tak tutaj działa. Oczywiście, że chcą FWB. A do czego innego się nadają, jak nie mają nic innego do zaoferowania?

#pdk link
  • 94
@strzyga7:

- motoryzacja - czyli raz na dwa lata kupią jakiegoś dwudziestoletniego opla tylko po to, aby gdzieś nim dojechać/gadać z kolegami ile pali zamiast ścigać się


Jakie to jest #!$%@? prawdziwe XD na prostej seby w bmw potrafią gazować swoimi kaszlakami z CUSTOMOWYMI wydechami ale jakby pojechali na tor to by się zesrali XD
#januszeracingu XDDDDDD

A co do reszty wpisu to #tinder to jedno wielkie rakowisko i tyle, nawet
- motoryzacja - czyli raz na dwa lata kupią jakiegoś dwudziestoletniego opla tylko po to, aby gdzieś nim dojechać/gadać z kolegami ile pali zamiast ścigać się


@strzyga7: korzystając z okazji jak spotkasz takiego co się interesuje motoryzacja to zadaj mu pytanie a potem wołaj jak odpowie:

- czym się różni silnik dolnozaworowy od górnozaworowego?
- jaka przewagę nad innymi ma silnik Wankla a jakie wady?
- co to jest układ W?
@etimeel: @Usmiech_Niebios: @Shredd1e: odpowiadacie na zarzutke. Ten post to odpowiedź na podobna zarzutke dotycząca dziewczyn. Każde zainteresowania da się spłycić. Zielonka, która to udostępniła niestety skasowala post, którego link dodałam pod postem.
Ja nigdy tinderze nie miałam.a co do pytania o rozmowę ze mną - jak przystało na dwudziestoletnia sikse raczej do powiedzenia nie mam wiele.
@strzyga7: no spoko, ale z facetami jakoś rozmawiam o szerszej liczbie rzeczy, od diet po psychologię, przez archetypy komiksowe. To że faceci mówią że kobiety mają mniej zainteresowań może wynikać z bańki informacyjnej - ale może też statystycznie być prawdą.