Wpis z mikrobloga

zainteresowania 90% facetów z #tinder

- motoryzacja - czyli raz na dwa lata kupią jakiegoś dwudziestoletniego opla tylko po to, aby gdzieś nim dojechać/gadać z kolegami ile pali zamiast ścigać się
- polityka - czyli obejrzenie wywiadu z Korwinem i powkurzanie się przed tv, albo rozwijające dyskusje z cumplami po wódce
- sport - trzy razy w tygodniu wyciskanie na siłowni, albo picie piwa do meczu i znajomość nazwisk piłkarzy ze wszystkich drużyn
- gry - w końcu przeszli dziesiątki tytułów spędzając przed komputerem godziny!
- informatyka - przecież napisał, że lubi gry. xD

Ale oczywiście większość ma w opisie... A zraz, to nie tak tutaj działa. Oczywiście, że chcą FWB. A do czego innego się nadają, jak nie mają nic innego do zaoferowania?

#pdk link
  • 94
  • Odpowiedz
@strzyga7: w sumie jak jechałem windą to złapała mnie rozkmina.
Czemu zrobiła się moda na bycie wysportowanym, z masą zainteresowań, z masą znajomych, byciem alfa i przebojowym? Nie żyłem kiedyś ... ale patrząc na pokolenie wstecz wystarczyło być przeciętnym sobą, nie było komputerów, spotykało się ze znajomymi, nie było się pseudo sportowcem i pseudo intelektualistą, było się po prostu kochanym dla innych i to wystarczyło.
  • Odpowiedz
@strzyga7 tsaaaa mam hehe pasję, gram w gierki pół dnia codziennie :-D

Taka sama to pasja co seriale i portale plotkarskie u różowych :-D

A tak na poważnie to ciężko o sensowna znajomość przez tindera. Faceci to głównie Alvaro co chcą tylko wyruchac, dziewczyny ładne ale na tym koniec, nawet opisu nie mają. A i wymagania z kosmosu to norma: 1,9m wzrostu, wycięty pakero, 20k na miesiąc, porszak i wielki apartament
  • Odpowiedz
@strzyga7: jak pamiętam swój opis to był trochę za smutny bo wtedy jednak naprawdę było mi obojętne czy kogoś poznam xd no i poznałem dziewczynę z którą mieszkam od dwóch lat już xd
  • Odpowiedz