Wpis z mikrobloga

zainteresowania 90% facetów z #tinder

- motoryzacja - czyli raz na dwa lata kupią jakiegoś dwudziestoletniego opla tylko po to, aby gdzieś nim dojechać/gadać z kolegami ile pali zamiast ścigać się
- polityka - czyli obejrzenie wywiadu z Korwinem i powkurzanie się przed tv, albo rozwijające dyskusje z cumplami po wódce
- sport - trzy razy w tygodniu wyciskanie na siłowni, albo picie piwa do meczu i znajomość nazwisk piłkarzy ze wszystkich drużyn
- gry - w końcu przeszli dziesiątki tytułów spędzając przed komputerem godziny!
- informatyka - przecież napisał, że lubi gry. xD

Ale oczywiście większość ma w opisie... A zraz, to nie tak tutaj działa. Oczywiście, że chcą FWB. A do czego innego się nadają, jak nie mają nic innego do zaoferowania?

#pdk link
  • 94
@QWRtaW5pV3lrb3B1VG9DaW90YUlDaHVq: Zawsze modne było bycie "jakimś" typem, a to "bycie zwykłym" to nie wiem czy istnieje w ogóle. Lata 60. i wszyscy chcieli wyglądać jak Beatlesi, później moda na dzwony, długie włosy i zachodni rock, lata 80. gdy nawet mężczyźni robili sobie ondulację żeby ich włosy wyglądały stylowo. Gdzieś po drodze punk, Jarocin.
Pozwól, że nie wypowiem się ;D


@strzyga7: a możesz jednak się wypowiedzieć? bo w tym momencie jako człowiek mocno zaangażowany w mecze swojej ulubionej drużyny (jak zresztą całej polskiej ligi), a jednocześnie uważający się za inteligentnego i kulturalnego, czuję się lekko urażony sugestią, że zrównujesz mnie z kibolami troglodytami
@Iliilllillilillili: Przeszkodą jak już może być gotówka, chociaż jeżeli kogoś pasją serio są podróże, to może sobie odłożyć kwotę żeby raz na rok pojechać, nikt nikogo nie zmusza kupować bilet na 1 klasę czy hotel 5 gwiazdkowy. Jest couchsurfing i inne rzeczy, możesz tanio załatwic sobie nocleg i przy okazji poznać miejscowych automatycznie. A kwestia wiz to bzdzura, jeżeli nie jesteś kryminalistą to wizy(ale turystyczne) to tylko papierkowa robota.
@strzyga7: na tinderze można poszukać co NAJWYŻEJ przygody na jeden wieczór a nie osoby do poważnego związku nie mówiąc już o materiale na żonę/męża. Tak to jest, większość ludzi jest prosta i nie ma oryginalnych, ciekawych zainteresowań, dotyczy to kobiet jak i facetów. Piszesz że faceci interesują się motoryzacja a sami zapierd**lają 20letnimi rzęchami, polityką, sportem, grami itd a kobiety tak samo w większości: plotki, seriale, zakupy, makijaże, podróże ( to
Czemu zrobiła się moda na bycie wysportowanym, z masą zainteresowań, z masą znajomych, byciem alfa i przebojowym? Nie żyłem kiedyś ... ale patrząc na pokolenie wstecz wystarczyło być przeciętnym sobą, nie było komputerów, spotykało się ze znajomymi, nie było się pseudo sportowcem i pseudo intelektualistą, było się po prostu kochanym dla innych i to wystarczyło.

@QWRtaW5pV3lrb3B1VG9DaW90YUlDaHVq: Bo żyliśmy źle! Żyjąc tylko tak będziesz szczęśliwy! Kto Ci #!$%@? ukradł marzenia? ( ͡
zexan - >Czemu zrobiła się moda na bycie wysportowanym, z masą zainteresowań, z masą ...
@Hatespinner: możesz mi powiedzieć, jakie to są oryginalne zainteresowania? bo ja to jestem nudna aż do bólu i mam zainteresowania raczej jak stara babcia i właśnie wydają mi się dość oryginalne, że aż wstyd się do nich przyznać xD
@Esubane: Akurat porównywanie gier komputerowych do seriali nie jest fair.

Wiem, dla dziewczyn, które oglądają seriale jest to fajne, ale:
-Oglądanie seriali / filmów to rozrywka bez interakcji. Dużo trafniejsze będzie porównanie do czytania książek niż do gier.
Ew. porównanie do części gier, tych mniej wymagających. Jakiś tasiemcowych gier nastawionych na grind, albo typowo fabularnych, prostrzych gier.
Jednak sporej częsci gier, szczególnie e-sportowych, bliżej jest do sportów drużynowych niż seriali. Kontakt
@MasterOfChaos: Coś co odstaje od 9 na 10 typowych opisów dziewczyn na Tinderze? Zresztą dobrze wiecie o czym mówię.

Jak dziewczyna ma wpisane 'siatkówka', ale ostatni raz grała w liceum to jest żenua (chyba, że jest licealistką). Ale jak gra regularnie to już jest coś interesujacego.