Wpis z mikrobloga

zainteresowania 90% facetów z #tinder

- motoryzacja - czyli raz na dwa lata kupią jakiegoś dwudziestoletniego opla tylko po to, aby gdzieś nim dojechać/gadać z kolegami ile pali zamiast ścigać się
- polityka - czyli obejrzenie wywiadu z Korwinem i powkurzanie się przed tv, albo rozwijające dyskusje z cumplami po wódce
- sport - trzy razy w tygodniu wyciskanie na siłowni, albo picie piwa do meczu i znajomość nazwisk piłkarzy ze wszystkich drużyn
- gry - w końcu przeszli dziesiątki tytułów spędzając przed komputerem godziny!
- informatyka - przecież napisał, że lubi gry. xD

Ale oczywiście większość ma w opisie... A zraz, to nie tak tutaj działa. Oczywiście, że chcą FWB. A do czego innego się nadają, jak nie mają nic innego do zaoferowania?

#pdk link
  • 94
@strzyga7:
Niby bait, ale i tak mnie striggerowało, więc odpiszę poważnie

Zainteresowania kobiet:
Paznokcie
Łorsoł Szor
Pudelek, która aktorka rucha się z aktorem X, a która z aktorem Y, a która zrobiła paznokcie albo nie założyła majtek :O
HEHE, IMPRESSSKIII, #!$%@?, ALE DAMAAAA
Szukanie bogatego bolca
Muzyka(beyonce, rihanna, ariana grande xD)

Mam wykształcone znajome i te mniej wykształcone i ##!$%@? jest tak, że w grupie znajomych faceci gadają o: motoryzacji, tak
@strzyga7: Widziałem i naprawdę ciężko się z tamtym nie zgodzić. Siedziałem na tinderze/badoo przez baaaardzo długi czas i na palcach u jednej ręki(a par w ciągu tego roku czy dłużej miałem z 200 albo i 300) mogę policzyć dziewczyny z którymi dało się normalnie pogadać i nie trzeba było udawać się na onkologię po 5 minutach.
@strzyga7: W przeciwieństwie do wszystkich teoretyków w tym temacie piszących o znajomych (xD), to osobiście faktycznie spotkałem trochę dziewczyn z Tindera, do tego różnej narodowości i oczywiście pomimo oczywistego baitu ze strony zielonki, to nie wzięło się to z nikąd.

Rzadko się spotyka dziewczynę z naprawdę oryginalnymi zainteresowaniami, a 'podróże' to jest taki standard, że nawet już o to nie pytam. Moja ex, która była Koreanką, podróżowała koleją transsyberyjską, widziała NYC,
sport - trzy razy w tygodniu wyciskanie na siłowni, albo picie piwa do meczu i znajomość nazwisk piłkarzy ze wszystkich drużyn


@strzyga7: nie mam konta na żadnej aplikacji randkowej i wiem że to post z gatunku pdk, ale uważasz, że bycie zaangażowanym kibicem to nie prawilne hobby?