Wpis z mikrobloga

Mam beke z tych wszystkich masturbujących sie piwniczaków przy okazji każdego zamachu. Polska taki zajebisty kraj to nie ma hehe tych ciapaków nie to co w tych lewackich krajach. Niech ginom dobrze im tak.

Spoko tylko, że brak zamachów w Polsce to nie jest żaden sukces ani polityczny ani społeczny, tylko pozytywny efekt uboczny bycia #!$%@?ą jako kraj.

Po pierwsze i najważniejsze Polska nie jest kojarzona jako kraj zachodni przez nikogo, to też nie przez radykalny islam. I nie, to nie jest wojna islam kontra chrześcijanizm. To jest wojna islam kontra świat zachodni. Jaki cel jest w atakowaniu kraju który będzie gonił zachód gospodarczo przez najbliższe 100 lat a cywilizacyjnie jeszcze dłużej?

Po drugie Polska to ksenofobiczny kraj, gdzie każdy kto nie ma w wieku 30 lat żony dzieci i kredytu to #!$%@? #!$%@?. Tutaj strach choć troche odstawać od normy bo trzeba zyc tak jak bog nakazal. Islam nie ma tutaj czego szukać.

No ale ktos powie nooo moze jestesmy brudni i biedni i zacofani ale przynajmniej nie boimy sie wyjsc na ulice ze jakis terrorysta poderznie nam gardlo. A i kobiety takie bezpieczne i niezastraszone. Sorry ale te popularne ostatnio "bezpieczenstwo w piramidzie Maslova" to tez zabezpieczona przyszlosc. Wole miec zamachy od czasu do czasu niż bać się o to, że jutro #!$%@? mnie jakaś choroba ktorej NFZ mi nie wyleczy a ja nie bede mial na to siana. Bo o to sie boje.

Właśnie dlatego "lewaki" nie gloryfikują tego "sukcesu". To #!$%@? nie sukces, to tak, jakby jakiś afrykanski kraj cieszyl sie najmniejszym odsetkiem wypadkow samochodowych na swiecie. Jestesmy nikim wiec nikt nas nie atakuje, bo nic by nie zyskal. Super sukces bulwo.

#zamach #polska
  • 115
@billy0o osobiście zdecydowanie wolę żyć w jak to nazywasz #!$%@? kraju wolnym od zamachów, niż w kraju gdzie po wyjsciu z domu możesz już nie wrócić bo jakiś ciapak zdecyduje się wysadzić w imię swoich wierzeń
@bpit22: teoretycznie jest tak samo, w praktyce tutaj jest większa szansa że ktoś da ci się wykazać, u nich nie ma tylu papierowych inzynierów czy magistrów więc jest wieksze zaufanie do wyższego wykształcenia co sie też przeklada na inne podejście do polskiego dyplomu.Nie ma czegoś takiego, że z dyplomem pracujesz za tyle co magazynier. Jak ktos ma dyplom i idzie do takiej pracy to ten dyplom mu jeszcze zaszkodzi bo go
Weź się w garść bażancie. To ze jesteś biedny nie oznacza ze wszyscy tu jesteśmy. Jak wolisz do końca życia wynajmować pokój w UK ale za to mieć najnowsze gierki na ps4 to emigruj. Ja to jednak bym wybrał spłacone własne mieszkanie po 20 latach.


@Furiat: To że ty nie jesteś biedny (albo po prostu masz spaczone pojęcie bogactwa, przykład dla Polaka mieszkanie 50m2 to jest szczyt marzeń na jakie pozwoli
@szczym_do_ludzi ale czy to zle ze pracownik musi sie wykazac zeby zdobyc prace? Mysle ze nie. Ale ciszy mnie to ze sie dogadujemy. Podsumowujac nie jest zle w polsce, roznica jest taka miedzy polska a uk ze tam na studiach sie wykazujesz i masz papier ktory cos znaczy a w polsce masz papier ktory nic nie znaczy ale musisz sie wykazac przed pracodawca. Jedna i druga metoda jest krzywdzaca. Wiec w sumie
@billy0o: gówno prawda - wojsko polskie też brało i berze udział w operacjach militarnych na Bliskim Wschodzie - jak nie wiesz to sobie doczytaj. Flaga Rzeczpospolitej była jedną z 3 obcych flag jakie wywieszali Amerykanie przy swoich domach zaraz po zamachach z 11.09 - bowiem rząd RP od razu zgłosił swoją chęć uczestnictwa w kampanii przeciwko terroryzmowi w Afganistanie a później w ataku na Irak.

NSZ taki zły? Jakbyś kiedyś wyszedł
Po drugie Polska to ksenofobiczny kraj, gdzie każdy kto nie ma w wieku 30 lat żony dzieci i kredytu to #!$%@? #!$%@?. Tutaj strach choć troche odstawać od normy bo trzeba zyc tak jak bog nakazal. Islam nie ma tutaj czego szukać.


@billy0o: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@MamaIKillTheMan: Mało rozumiesz. Moim zdaniem podstawa komfortowego życia to właśnie własne mieszkanie bądź dom. Relacja nieruchomości do zarobków wypada w Polsce całkiem przyjemnie. Na myśli mam to ze pracując w przeciętnej pracy za 3k netto plus żona pracująca nawet w biedronce za 2k. Masz zdolność kredytowa na niewielkie mieszkanie w stolicy kraju w całkiem dobrej lokalizacji. W moim przykładzie nawet nie zakładam ze tej parze spłynęło coś po poprzednim pokoleniu. Zauważ
@billy0o: #dekalogneuropka

1. Polak i polskie sa zawsze gorsze niz zachodnie
2. Kiedy platforma pluje ci w twarz mow, ze deszcz pada
3. Wszystko co robi PiS jest zle, wszystko co robia zlodzieje z platformy jest dobre, argumenty sa nieistotne
4. Zdrowy rozsadek jest dla prawakow, ty uzywasz propagandy i partyjnego przekazu dnia
5. Jak zostales zaorany rozmywaj watek, wyzywaj od platnych trolli
6. Uzywaj argumentow ad personam, Odnos sie do
Przezywają swoją życie płacąc za najem jakiegoś zagrzybialego pokoju


@Furiat: W ANGLII NIKT NIE KUPIŁ DOMU WSZYSCY ŻYJO W ZAGRZYBIAŁYCH POKOJACH, W POLSCE KAZDY MA MIESZKANIE, NIKT NIE WYNAJMUJE BO TAKIE TANIE TE DOMY.

Ciekawoska na dziś: W UK jestes w stanie odłożyć na wkład własny w ciągu 2 lat bez spinania dupy, a kupno mebli RTV i AGD nie sprawia że jesteś niewolnikiem pracodawcy na nastepne 5 do 7 lat.
@szczym_do_ludzi: Być może mam nieaktualne info. Ale trudno mi uwierzyć ze emigrant magazynier kupi mieszkanie w dobrej fajnie skomunikowanej części Londynu.

To ty stosujesz jakieś dziwne uproszczenia zastawianie się na 5 lat za sprzęt RTV AGD ? To chyba jakieś żarty XD. W życiu bym nie zamienił swojego życia na jakaś deszczowa pogodę i mały wilgotny pokój :(
@billy0o: no no, jak Ci noge urwie to Ci lepiej kikut zacerują lekarze z indii w uk, śmieszne jest to że meszkałem w ok 10 krajach i wcale taka dobra służba zdrowia tam nie jest no ale dla emigramtów którzy wszystko co mają zawdzięczają ucieczce z kraju nawet trawa bardziej zielona.
@Furiat: nie no lodówke pralke kuchenke zmywarke tv meble itd mozna wziąć z olxa albo najtansze gówno na raty. Remont ze szwagrem jebnąć po kosztach i sie żyje. Bo jak ja liczyłem ile bym wydał na wyposażenie domu w PL to mi wyszło jakieś 25-30 tysięcy zł lekką ręką. I to przy założeniu że sporą część remontu/wykończenia sam bym zrobił. Jeszcze niewielkie mieszkanie w wielkiej płycie vs dom nawet w szeregowcu