Wpis z mikrobloga

Mam beke z tych wszystkich masturbujących sie piwniczaków przy okazji każdego zamachu. Polska taki zajebisty kraj to nie ma hehe tych ciapaków nie to co w tych lewackich krajach. Niech ginom dobrze im tak.

Spoko tylko, że brak zamachów w Polsce to nie jest żaden sukces ani polityczny ani społeczny, tylko pozytywny efekt uboczny bycia #!$%@?ą jako kraj.

Po pierwsze i najważniejsze Polska nie jest kojarzona jako kraj zachodni przez nikogo, to też nie przez radykalny islam. I nie, to nie jest wojna islam kontra chrześcijanizm. To jest wojna islam kontra świat zachodni. Jaki cel jest w atakowaniu kraju który będzie gonił zachód gospodarczo przez najbliższe 100 lat a cywilizacyjnie jeszcze dłużej?

Po drugie Polska to ksenofobiczny kraj, gdzie każdy kto nie ma w wieku 30 lat żony dzieci i kredytu to #!$%@? #!$%@?. Tutaj strach choć troche odstawać od normy bo trzeba zyc tak jak bog nakazal. Islam nie ma tutaj czego szukać.

No ale ktos powie nooo moze jestesmy brudni i biedni i zacofani ale przynajmniej nie boimy sie wyjsc na ulice ze jakis terrorysta poderznie nam gardlo. A i kobiety takie bezpieczne i niezastraszone. Sorry ale te popularne ostatnio "bezpieczenstwo w piramidzie Maslova" to tez zabezpieczona przyszlosc. Wole miec zamachy od czasu do czasu niż bać się o to, że jutro #!$%@? mnie jakaś choroba ktorej NFZ mi nie wyleczy a ja nie bede mial na to siana. Bo o to sie boje.

Właśnie dlatego "lewaki" nie gloryfikują tego "sukcesu". To #!$%@? nie sukces, to tak, jakby jakiś afrykanski kraj cieszyl sie najmniejszym odsetkiem wypadkow samochodowych na swiecie. Jestesmy nikim wiec nikt nas nie atakuje, bo nic by nie zyskal. Super sukces bulwo.

#zamach #polska
  • 115
@billy0o: A co złego jest w wizerunku który defacto nie tylko pozornie jest niekorzystny ale też ma sens, Polska nigdy nie była zachodnim krajem a krajem który chciał być uznawany za zachodni a zazwyczaj kończyło się to gorzej dla nas. Taki wizerunek też ma bonusy, wszystko co odwalą kraje zachodnie idzie na konto krajów zachodnich a my dalej możemy mieć czyste ręce(co przydaje się w takich sprawach jak kontakty z chinami).