Wpis z mikrobloga

Jako kibicowi piłki, a nie którejś z drużyn, ciężko mi ubrać w słowa fakt JAK KURVVA GARDZĘ TYMI ŚCIERWAMI Z ZAGŁĘBIA. Sprzedawcza krew płynie u was w żyłach. Mam nadzieję, że za rok ladacznice spadniecie ze świniami z ekstraklapy, a w 37 kolejce będziecie rywalizować kto 15, a kto 16 na koniec sezonu.

#mecz #stream #ekstraklasa #zaglebielubin #arkagdynia
Pobierz darex13 - Jako kibicowi piłki, a nie którejś z drużyn, ciężko mi ubrać w słowa fakt J...
źródło: comment_IMxyd5YLMotjAMbN3m4Sas4PxD6pqNkf.jpg
  • 31
@darex13: "kibic piłki" kek xD zaaplikuj trochę maści na ból dupy i pogódź się z tym, że arka zostaje w ekstraklasie, podobnie zresztą jak zagłębie. sprzedany mecz czy nie, mam to w dupie bo wiem, że nieważne z kim zagłębie by grało, przedstawiłoby taką samą klapę. użyj czasem mózgu i pomyśl, jaki profit z #!$%@? cały mecz miałaby drużyna, która ma zapewnione 9 miejsce
@darex13: przypomnijmy sobie jak Slask zdobyl mistrza Polski w 2012 roku wygrywając 1-0 z Wisłą Kraków i jak bardzo uczciwe było to zeycięstwo. Wisła walczyła jak nigdy!


@laki_dlu: akurat to był normalny mecz i Wisła grala na swoim poziomie
@laki_dlu: Tak, oni #!$%@? "zawsze" nie wybaczają. Kapitan jednego z zespołu nazywa kibica "pałą #!$%@?ą" i się dziwi im "że im się chce", efekt? Wpisanie z miejsca na listę transferową? Nie, trochę kaski i już zapominamy. Spodobało mi się to, jak jeden Mirek niedawno napisał: masz "zgodę" i im kibicujesz OPRÓCZ swojemu klubów? Ok, jest to normalne. Ale jak kibicujesz w bezpośrednim pojedynku tej zgodzie, to nie nazywaj się kibicem swojego