Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@artpop: będą maszerować równo? w czwórkach i rzędach? umieją przeformowanie w dwójki? a czwórki w lewo? jak przybijają na lewą? eh, tyle niewiadomych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a chociaż będą szli w rytmie jakiegoś hardej techniawy?
@artpop: Mam sporo znajomych homoseksualistów i nikt z nich nie popiera i nie idzie na paradę, nie widzę też powodu tam być. Kto ma wiedzieć że popieram i nie mam nic przeciwko lgbt, ten wie. Nie musze się z tym obnosić, jak nie obnoszę się z tym w co wierze a w co nie, albo z tym co robię w łóżku i z kim. Imho ani hetero, ani homo, ani żadne
Mam sporo znajomych homoseksualistów i nikt z nich nie popiera i nie idzie na paradę, nie widzę też powodu tam być.


@blubi_su: Wewnętrzna homofobia wśród osób homoseksualnych w Polsce jest dość częsta, to taka potrzeba bycia "tym lepszym gejem, a nie peda*em chodzącym na paradach", "nie daj Boże ktoś pomyśli, że jestem homo". Nie mówię, że tak jest w twoim przypadku/twoich znajomych, gdyż nie znam waszych sytuacji, po prostu taka obserwacja
@blubi_su okej ale jakoś muszą też zwrócić uwagę na siebie i pokazać swoją siłę, bez tego nigdy żadnych związków partnerskich regulowanych przez prawo nie będzie
Ale co jest złego w byciu otwartą osobą homoseksualną?


@artpop: Nie ma nic złego, taka samo w byciu osobą otwartą heteroseksualnie.
Ale ja mam prawo tego nie popierać prawda?
Homoseksualiści chcą równych praw, ja mówię że mają równe prawa. Związki partnerskie hetero tez nie są legalne, więc jest dokładnie tak samo fair.