Wpis z mikrobloga

Jeśli twierdzisz, że jest to w KK powszechne


@dolus_deliberatus: Nigdzie tak nie napisałem.

Co mi się wydaje (i tylko wydaje), że jest to tak samo marginalny problem.

Problem, w którym KK nabierał przez lata doświadczenia w ukrywaniu oraz chronieniu swoich członków za wszelką cenę. "Marginalny" z racji ilości skazanych w USA, ale nie z racji ilości osób niego zaangażowanych w całym procesie.
  • Odpowiedz
@RoHunter:

ale nie z racji ilości osób niego zaangażowanych w całym procesie


Ale co ma do tego ilość osób zaangażowanych? Jeśli ktoś współdziałał albo ukrywał to tak samo pójdzie do więzienia.

Nigdzie tak nie napisałem


Jeśli formułujesz zdania w sposób "Problem, w którym KK nabierał przez lata doświadczenia" to rozumiem, że uważasz to za problem w KK powszechny. Dlatego tak napisałem.
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś współdziałał albo ukrywał to tak samo pójdzie do więzienia.


@dolus_deliberatus: Niekoniecznie, winni mogą równie dobrze dostać dobrą posadę w Watykanie lub przejść tam na zasłużoną emeryturę.

Jeśli formułujesz zdania w sposób "Problem, w którym KK nabierał przez lata doświadczenia" to rozumiem, że uważasz to za problem w KK powszechny.


Wyżej opisałem, w jakim sensie, dla mnie, jest to problem, jak to ująłeś - "marginalny", a w jakim - powszechny.
  • Odpowiedz
Niekoniecznie, winni mogą równie dobrze dostać dobrą posadę w Watykanie lub przejść tam na zasłużoną emeryturę.


@RoHunter: Przepraszam, ale dla mnie to są już teorie spiskowe. Nie dyskutuję nawet z taką możliwością bo nie znam się na prawie międzynarodowym.
  • Odpowiedz