Wpis z mikrobloga

Czuje dobrze człowiek :)
Tankowałem moto na stacji, po tankowaniu przepchałem z 3m do przodu, żeby już ktoś mógł tankować. Poszedłem zapłacić i jak wracałem to właśnie pani, której zrobiłem miejsce miała otwartą klapkę z wlewu i tak jakoś z dupy zerknąłem na nią i znajdujący się tam napis DIESEL.
W ogóle jakoś nie zarejestrowałem tego w pamięci ale przechodząc koło auta zauważyłem, że babeczka trzyma zielony pistolet (Pb), a nie czarny dieslowy. Chwila konsternacji, przeszukiwanie bloków pamięci, kilka kroków w tył... "Proszę pani... jak pani nie lubi tego samochodu to ja go przyjmę, ale benzyny do diesla to proszę nie lać" :)
Podziękowania, trochę heheszków, dzień lepszy :D

Choć trochę się też zdenerwowałem bo ani lodzika ani nic, już mnie #!$%@? ten friendzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #coolstory trochę #logikarozowychpaskow ale każdemu może się zdarzyć ;)
  • 14
  • Odpowiedz
@Mosqu: wydaje mi się, że to uprzejmość na dużych stacjach, chociaż też tego nie ogarniam. zwykle płacę kartą flotową i nie ma opcji odjechać bo musi być widoczny samochód jak jestem przy kasie a nie będę wyciągał kasjera na plac bo obsługa potrwa jeszcze dłużej
  • Odpowiedz
@Mosqu: ta teoria została obalona tu przez pracowników niektórych stacji, wg ktorych mozna tak skonfigurowac dystrybutor by następna osoba mogla tankowac zanim zaplacisz bo mają dwa rachunki w kompie.
  • Odpowiedz
skoro dopóki nie zapłacisz to i tak nikt nowy nie zatankuje


@Mosqu: Nie do końca. Wystarczy wejść na stacje i powiedzieć że się tankowało np. na 3 do motoru (wiem wiem) i że kolejny pojazd chce zatankować to wtedy bez problemu odblokują.
Nawet jak jest kolejka na 5min to z końca kolejki wystarczy powiedzieć kasjerom.

Serio. To ułatwia pracę na stacji.
  • Odpowiedz
czy też odjeżdżać z dystrybutora skoro dopóki nie zapłacisz to i tak nikt nowy nie zatankuje.


@Mosqu: przecież zanim się przyczłapiesz od kasy do samochodu i odjedziesz to kolejny już może sobie pół zbiornika nalać

ja pamiętam jak kiedyś stałem za czerepem który:
a)tankował diesla na jedynym dystrybutorze na którym było również lpg
b)zostawił samochód i poszedł do kasy
c)wziął hotdoga
d)zeżarł hotdoga
e)wyszedł z budy i zaczął palić szluga...
już
  • Odpowiedz