Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade #perlotrade Mirki ja rozumiem sie targowac jak cos mi sprzedajecie, ale #!$%@? nie robcie sobie wstydu wysylajac wyliczenia jak kolega ze zdjecia xD

1. Nie negocjuje ceny na podstawie "dam Ci repa" bo go zwyczajnie nie potrzebuje.
2. Pisanie na wstepie, ze Twoi koledzy nei polecaja, ale zrobisz mi łaske i sprzedasz? xD Szczerze mam w dupie ze Wasi koledzy ( @entryk pozdrawiam) mnie nie lubia xD To tylko biznes, nie musimy sie kochac.
3. Argumenty ze za rok cena podskoczy to kpina xD To sprzedaj mi za rok. Teraz cena jest jaka jest i nie rozmawiamy o niczym innym.
4. Nie znasz sie na markecie? To nie uzywaj wyliczen z dupy xD Nie wiem co za tabelke tu dostalem i co to za wyliczenia z kosmosu sa, jakies #!$%@? procenty, liczenie ceny na podstawie tego po ile cos jest wystawione, albo po ile sie sprzedalo rok temu xD
5. "a no i sorry jeśli Cię uraziłem tą opcją z reputacją ale powaznie. nie siedze w temacie. nie do końca wiem kim jesteś ale dostałem kilka PW od totalnie nieznanych mi ludzi na wykopie żeby na Ciebie uważać" - tu to jeblem doslownie xD Tak wiem, kilka osob na wykopie boli dupa, ze zarabiam sobie na handlu skinami, jakies fractiony, entryki, szlugi i cala ta ich zalosna ekipa. Ale jak ktos sie slucha takich nieudacznikow zamiast wbic na #csgorep to niech nawet do mnie nie pisze xD

Jeszcze teraz gosc mi pisze ze moja oferta za dlorke mw 0.07 w kwocie 4200zl to jest proba wyruchania xD
Wiec publicznie licze:
Link do opskins z dlorkami mw: https://opskins.com/?app=730_2&exterior=mw&loc=shop_search&search_item=awp+dragon+lore+&sort=lh

ostatnia 0.076 czyli dokladnie taka sama sprzedala sie za 1330 dolcow, obecnie 0.09 jest za 1280, przyjmijmy ze obecnie sprzedalby swoja za 1300 dolcow. Zakladamy ze przy takim duzym dealu kupuje premium zeby placic prowizji tylko 5% a nie 10%. Wiec dostaje 1300 dolcow pomniejszone o 5% prowizji opskins czyli 1235 dolarow. Nastepne 3% kosztuje wyplata na paypal: 1200 dolarow zostaje. Kurs dolara to 3,73 wiec mnozymy: mamy 4476zl. Tyle nasz kolega moze otrzymac w wersji optymistycznej, bo paypal jeszcze skasuje za przewalutowanie, ale #!$%@? uznajemy ze maja promocje i przewalutowanie za darmo. Wiec ja oferuje 276zl, czyli jakies 5% mniej, w zamian za to ze dostanie kase przelewem natychmiastowy na konto w zlotowkach od sprawdzonej osoby, a nie bedzie czekal miesiac az sprzeda to na opskins. Gdzie tu jest proba wyruchania? Jak ktos mi ja wskaze to daje mu skina 10 dolcow za free.

Niech tez Ci odwazni co tak odradzaja interesy ze mna na podstawie tego ze niby chce kogos wyruchac sie odezwa i wskaza, im tez chetnie zaplace gdzie w tym przypadku chce kogos wyruchac. Chetnie tez zobacze jakim cudem ta awka jest obecnie warta 5500zl bo za tyle kolega chce mi sprzedac xD

btw sprzedam dlorki mw, za 5500zl sztuka kazda, nieogarniczona ilosc kolego prosze odezwij sie
P.....o - #csgo #csgotrade #perlotrade Mirki ja rozumiem sie targowac jak cos mi sprz...

źródło: comment_TztZbluozZFEKdF3etMZh4qI2vNAQv3A.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
czyli jakies 5% mniej, w zamian za to ze dostanie kase przelewem natychmiastowy


@Perlo: a moze on woli poczekac ten miesiac i dostac 1k wiecej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS 276 zl to nie jest 5% mniej z 4476 xd
  • Odpowiedz
@Perlo: trzeba byc #!$%@? zeby sadzic ze bedziesz komus robil prezenty i skupowal od wykopkow skiny drozej niz sa warte, bo sa wykopkami
zarabiasz na tym wiec normalne, ze mozna gdzies sprzedac drozej niz tobie, ale na tym polega skup - nie czekasz miesiac na kupca tylko masz kase w 5 minut, nawet jak troche mniej

szanujcie perlo serio, bo drugiego miec nie bedziecie
  • Odpowiedz
Tak wiem, kilka osob na wykopie boli dupa, ze zarabiam sobie na handlu skinami


@Perlo: Kazdego boli to, ze sam nie wpadl na taki pomysl, zeby zarabiac
  • Odpowiedz
@Perlo: skoro to DL to cena przypadkiem nie spadnie w trakcie trwania operacji? W końcu teraz właśnie dropi, rzadko ale jednak.
  • Odpowiedz
@RBNG: Ale wiesz mu koledzy odradzili. Bo Perlo to zlodziej i oferuje w #!$%@? malo i w ogole jest zly xD
Jasne, nie oferuje najwiecej ile mozna dostac w internetach, uczciwie mowie ze na tym zarabiam przeciez. Ale macie pewnosc kasy, kase szybko i kupuje te itemy ZAWSZE od reki praktycznie. Cos za cos.
Najbardziej mnie #!$%@? to ze ktos mnie szkaluje i mysli ze potrzebuje jego repow bo jak nie
  • Odpowiedz
no a ceny spadly ze wzgledu na operacje, to nie podlega w ogole watpliwosci, ale te ceny nie wroca do poziomu sprzed operacji za tydzien tylko za jakies 10 miesiecy (o ile nastepna operacja nie wyjdzie szybciej niz ta)
  • Odpowiedz
@only: ale niech sobie rośnie cze co tam chce. Handluje się dzisiaj, i używa obecnej ceny. To tak jak bym chciał za Passata starego 40 kafli bo kiedyś tyle kosztował xD
  • Odpowiedz