Wpis z mikrobloga

#magdazuk #csiwykop #oswiadczenie
Wiecie co... miałem tego jakoś nie nagłaśniać, ale poziom w--------a mi nie spada zbyt szybko po tym.
Może się mylę w ocenie tej sytuacji, jednak sposób w jaki zostałem potraktowany - w zasadzie to my wszyscy - mnie przeraża!

Pisałem przy okazji znaleziska o odpowiedzi Magdy w analizowanym przeze mnie fragmencie nagrania, że serwis wRealu24, podejmie się publikacji. Nie macie pojęcia, jak bardzo się wtedy ucieszyłem, poczułem że moja praca nie poszła na marne...

Jednak po tym, jak wyrazili chęci na publikację i powiedzieli: "Robimy to!" później zupełnie zamilkli. Nawet nie powiedzieli mi dlaczego. Nie dostałem już później od nich ani słowa. Uważam że to jest chamskie i mega dziwne, pomijając już jakiś mój osobisty stosunek do tego. Zaznaczam również, że na dziesiątki moich maili do różnych innych stacji komercyjnych, po dziesiątkach tweetów do znanych redaktorów, nikt nie odezwał się ani słowem!

Nie wiem czy potraficie mi wyjaśnić ten stan rzeczy. Ja do tej pory nie umiem sobie na to pytanie odpowiedzieć...

Wrzucam screena jako dowód. Tam gdzie on się urywa, próbowałem im jeszcze dosyłać kolejne linki i więcej nowszych materiałów. Nie odpowiedzieli mi już nigdy ani słowem. Czy takie są standardy dziennikarskie?
Jak sądzicie, co zrobię następnym razem, jeśli nawet odkryję coś istotnego w jakiejkolwiek innej sprawie?
Pomyślę sobie: "P------ę to! Nie moja sprawa, c--j mnie to obchodzi..."
Bo nawet jeśli nie mieli zamiaru tego publikować, mogli zwyczajnie powiedzieć w czym rzecz i ja bym zrozumiał jak człowiek. Ale ja mam takie przeczucie, że media specjalnie o tym milczą, by nie wywoływać społecznie dalszych pytań i drążenia sprawy.

"Wątpię by mainstream się tym zainteresował".

Szkoda że nisza też się tym nie zainteresowała, a potencjał był ogromny, być może też prawda ujrzałaby światło dzienne. Ale po co? Lepiej powiedzieć: "Że wszyscy stąpamy po kruchym lodzie" i się boimy...

To tyle z mojej strony jeśli chodzi o podsumowanie sprawy Magdy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Syntax - #magdazuk #csiwykop #oswiadczenie 
Wiecie co... miałem tego jakoś nie nagła...

źródło: comment_joDFPe20u1c7hfN3iEcdPLlRqYTU3whl.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Syntax: Widzę, że nie jesteś gotów na przyjęcie prawd innych niż zakładanych tu przez gigaseta i kknnoo.
Żadna prokuratura i policja nie odpowie Ci na wszystkie pytania - tego bądź pewien. Każde trudne śledztwo generuje więcej pytań niż otrzymuje się odpowiedzi. Tutaj też tak będzie. Ale niektórzy już coś ustalili i myślą, że to jest prawda objawiona, o którą będą walczyć do upadłego.

Może się toczyć tak, że za miesiąc
  • Odpowiedz
@1korner: Mam swoje zdanie, nie przyjmuję żadnych cudzych "prawd". Ja nie oczekuję że prokuratura odpowie mi na wszystkie pytania. Dostarczyłem materiał, nikt nie powiedział nawet dziękuję, nikt się sprawą nie zainteresował. Ja nie walczę o żadną prawdę objawioną. Stwierdziłem fakt, że wszyscy mają w dupie ewidentną odpowiedź Magdy, nikt się o tym nawet nie zająknie... Więc ludzie w ten sposób czują się robieni w c---a, widzą brak rzetelności dziennikarskiej i
  • Odpowiedz
@1korner: Śledztwo się toczy, mam nadzieję, a nie z góry ustalony przebieg, to po pierwsze....
2- zebranie wszystkich szczegółów sprowokowały media lansujące jedną tylko tezę, mimo chodem niby...tak, aby przypomnieć, że ludzie mogą nie przyjąć najbardziej przekombinowanej wersji choroby na skutek braku chłopaka na urlopie.?!..chyba, że definitywnie zostanie udowodniona
3- nie tylko na wykopie ludzie oburzyli się takim zachowaniem mediów...ci spoza netu, spoza fb również
4-to, że niektórzy piszą niedorzeczności,
  • Odpowiedz
@1korner: Jeśli chcesz ratować ludzi przed shizą i nakręceniem na prawdę objawioną idź do komentarzy pod filmami na youtube i na facetime. Tam masz soczyste emocje i dużo roboty. Tutaj ludzie odpowiadają ci grzecznie i spokojnie (prócz gigaseta :)). Tam by cię kopnęli w d*pę. Więc siedzisz tutaj i próbujesz nakręcać atmosferę jak żona współuzależniona od kłótni.
  • Odpowiedz
@1korner: hmmm, a jakie jest Twoje oczekiwanie, że tak bardzo naciskasz na przeczekanie?......może właśnie nie będzie nic, zero reakcji...chora,.głupia, naiwna albo się sprzedała......to jest dramat tak pisać bez śledztwa, a to się dzieje...tutaj ludzie biorą różne wersje pod uwagę i" łączone" też.
  • Odpowiedz
@1korner: a czy 14 latka odurzona i nagrywana , która potem rzuca się pod pociąg to też głupia gąska? Ile osób wie, że to żona Borysewicza z córką pod płaszczykiem modellingu "handlowały paniami do towarzystwa? Ile z nich jechało na sesję a ile wiedziało po co? Tego nikt im nie udowodni a śmieszny wyrok w zawieszeniu jest najlepszym komentarzem, ale powiedziała" moda, s-x and drugs zawsze idą w parze, miały
  • Odpowiedz
@Syntax: @stopmanipulacji1111: W mediach mejnstrimowych, gdzie njus goni njus, zjedzono już następną w kolejności po Magdzie sprawę Igora Stachowiaka - po drodze zjedzono sprawę okaleczonych w Katowicach dziewczyn i jakiś zgon dziecka w wyniku pobicie przez rodzinę patologiczną.
Studio Lampart zgłosiło 70 podejrzanych osób i 30 firm, Rutkowski rozwiązał zagadkę i się oświadczył. Dziennikarze poza-mejnstrimowi tzw. niezależni to plankton, który żywi się wydzielinami tych większych, bo sami nie
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: 14 latka to jak najbardziej głupia, niedojrzała gąska. Nie wprowadzaj w błąd, bo żona Borysewicza może Cię oskarżyć o pomówienie. To była swego czasu bardzo znana sprawa, nie udawaj że Amerykę odkryłaś. Chodziło oczywiście o córkę Borysewicza, a nie żonę
  • Odpowiedz