Wpis z mikrobloga

#magdazuk #csiwykop #oswiadczenie
Wiecie co... miałem tego jakoś nie nagłaśniać, ale poziom #!$%@? mi nie spada zbyt szybko po tym.
Może się mylę w ocenie tej sytuacji, jednak sposób w jaki zostałem potraktowany - w zasadzie to my wszyscy - mnie przeraża!

Pisałem przy okazji znaleziska o odpowiedzi Magdy w analizowanym przeze mnie fragmencie nagrania, że serwis wRealu24, podejmie się publikacji. Nie macie pojęcia, jak bardzo się wtedy ucieszyłem, poczułem że moja praca nie poszła na marne...

Jednak po tym, jak wyrazili chęci na publikację i powiedzieli: "Robimy to!" później zupełnie zamilkli. Nawet nie powiedzieli mi dlaczego. Nie dostałem już później od nich ani słowa. Uważam że to jest chamskie i mega dziwne, pomijając już jakiś mój osobisty stosunek do tego. Zaznaczam również, że na dziesiątki moich maili do różnych innych stacji komercyjnych, po dziesiątkach tweetów do znanych redaktorów, nikt nie odezwał się ani słowem!

Nie wiem czy potraficie mi wyjaśnić ten stan rzeczy. Ja do tej pory nie umiem sobie na to pytanie odpowiedzieć...

Wrzucam screena jako dowód. Tam gdzie on się urywa, próbowałem im jeszcze dosyłać kolejne linki i więcej nowszych materiałów. Nie odpowiedzieli mi już nigdy ani słowem. Czy takie są standardy dziennikarskie?
Jak sądzicie, co zrobię następnym razem, jeśli nawet odkryję coś istotnego w jakiejkolwiek innej sprawie?
Pomyślę sobie: "#!$%@?ę to! Nie moja sprawa, #!$%@? mnie to obchodzi..."
Bo nawet jeśli nie mieli zamiaru tego publikować, mogli zwyczajnie powiedzieć w czym rzecz i ja bym zrozumiał jak człowiek. Ale ja mam takie przeczucie, że media specjalnie o tym milczą, by nie wywoływać społecznie dalszych pytań i drążenia sprawy.

"Wątpię by mainstream się tym zainteresował".

Szkoda że nisza też się tym nie zainteresowała, a potencjał był ogromny, być może też prawda ujrzałaby światło dzienne. Ale po co? Lepiej powiedzieć: "Że wszyscy stąpamy po kruchym lodzie" i się boimy...

To tyle z mojej strony jeśli chodzi o podsumowanie sprawy Magdy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Syntax - #magdazuk #csiwykop #oswiadczenie 
Wiecie co... miałem tego jakoś nie nagła...

źródło: comment_joDFPe20u1c7hfN3iEcdPLlRqYTU3whl.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy potraficie mi wyjaśnić ten stan rzeczy. Ja do tej pory nie umiem sobie na to pytanie odpowiedzieć...


@Syntax: Blokada informacyjna. Komuś zależy aby ukręcić łeb sprawie.
  • Odpowiedz
@OstrzeSprawiedliwosci: A co jesli mowila, ze ja zgwalcili wlasnie dlatego, ze ujawnila sie schiza i miala omamy? Jedno drugiego nie wyklucza, mozliwosci jest wiele, a Wy przyjmujecie tylko opcje, ze jak tak mowila, to pewnie to prawda... Spokojnie, lepiej poczekac na wyniki a nie teraz dywagowac i tracic czas na rozmyslania nad czyms na co nie ma dowodow.
  • Odpowiedz
Blokada informacyjna. Komuś zależy aby ukręcić łeb sprawie.


@MagnitudeZero: Ze strony oficjalnych organów od równych dwóch tygodni nie padło nawet słowo. Dziwne jak na sprawę, o której sam Ziobro zapewniał że będzie prowadzona szybko, dynamicznie, transparentnie i z najwyższym zaangażowaniem. Wiadomo że na wyniki sekcji trzeba czekać i nie ma jeszcze danych na jakąś dużą konferencję prasową, ale tutaj od dwóch tygodni nie wyszedł do mediów nawet jakiś szeregowy prokurator
  • Odpowiedz
@Syntax: Myślę, że nie chce im się tworzyc artykułu na podstawie analizy (bez obrazy) anonimowego internauty na temat o którym było głośno ale juz nie jest.
Ale moze sami jakos sie do tego odniosą. Może to zwykły brak czasu lub chęci po prostu :)
  • Odpowiedz
A co jesli mowila, ze ja zgwalcili wlasnie dlatego, ze ujawnila sie schiza i miala omamy?


@dioxyna: Nikt tego nie wyklucza a priori, ale to też trzeba udowodnić a nie PRZEMILCZEĆ.
  • Odpowiedz
temat o którym było głośno ale juz nie jest.


@worldmaster: Nie jest głośno bo to media nagle zrobiły totalny blackout. O czym ludzie mają mówić jeśli od 2 tygodni dostają tylko Kwadrata i jego brednie i ani słowa oficjalnych informacji? To jest celowe wyciszenie sprawy.
  • Odpowiedz
Myślę, że nie chce im się tworzyc artykułu na podstawie analizy (bez obrazy) anonimowego internauty


@worldmaster: A jaki to problem zlecić jakiemuś profesjonalnemu dźwiękowcowi zrobienie własnej? To jest jakieś 3 sekundy nagrania, w znanym precyzyjnie miejscu. Ile czasu i pieniędzy to może wymagać żeby skopiować te 3 sekundy i je profesjonalnie obrobić? Zresztą Syntax to właśnie im sugerował, wcale nie oczekiwał że wykorzystają jego materiał...
  • Odpowiedz
@gigaset: człowiek, który zmienia tezy w swoich śledztwach jak rękawiczki i jeszcze twierdzi, że jest, jak mówił od początku....poza tym, człowiek, który nie boi się siostrze Kaczorowskiej powiedzieć w twarz, że kiedyś jej powie jak było?!.....Co to ma być?! Te dwie sprawy są podobne, nie tylko przez udział Rutkowskiego....z Kaczorowską ktoś był w pokoju...znajomi zeznawali, większość nie dopuszczona do zeznań, pomimo próśb matki dziewczyny i siostry... dlaczego prokuratura nie chciała
  • Odpowiedz
@worldmaster: nie dziwię, się, że anonimowe analizy nie będą dowodem w sprawie, ktoś musi się pod tym chcieć "podpisać", ale one pokazują logikę myślenia, prostą i oczywistą. Gotowe, zebrane fakty, nawet jeśli poddane weryfikacji. Zastanawia więc ogłupianie społeczeństwa, bo internet "tworzy teorie spiskowe". Nie wiedziałam, że logika to spisek.
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111 @worldmaster: W ogóle pojęcie "analiza" jest tu błędne. Tu nikt nie chce robić źadnych amatorskich "analiz" - chodzi wyłącznie o wskazanie, zwrócenie uwagi na odnaleziony przez daną osobę ważny jej zdaniem fragment nagrania. Odszumianie i obróbka jest tylko po to, żeby inne osoby mogły usłyszeć że tam rzeczywiście jest coś wartego zainteresowania i wykonania profesjonalnej analizy tego konkretnego fragmentu.

Z tego co uzyskał @Syntax naprawdę dobrze już
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Dlatego wielokrotnie już pisałem, że kto w ogóle słucha co mówi ten człowiek ten sam sobie szkodzi. Bo to jest wystawianie się na dezinformację, na własne życzenie. To tak jakby zamiast czystego powietrza świadomie wdychać tlenek węgla i jeszcze się potem dziwić że się od tego we łbie miesza.
  • Odpowiedz
@gigaset: poprzez "analizę" rozumiem nie tylko wskazanie na słowa wypowiadane i możliwe do usłyszenia, ale przede wszystkim ruch warg i wyraźne "tak", jeśli pod wpływem czegoś, co nie jest przestępstwem, to trzeba to wykluczyć. Nikt z dziennikarzy nawet tego nie poruszył, a słyszą to ci, którzy chcą....nie wspominając już całego ciągu przyczynowo- skutkowego, który powinien zostać wyjaśniony, żaden dziennikarz też się nad tym nie pochylił.......jedyne , co by ich tłumaczyło,
  • Odpowiedz