Wpis z mikrobloga

#magdazuk #csiwykop #oswiadczenie
Wiecie co... miałem tego jakoś nie nagłaśniać, ale poziom #!$%@? mi nie spada zbyt szybko po tym.
Może się mylę w ocenie tej sytuacji, jednak sposób w jaki zostałem potraktowany - w zasadzie to my wszyscy - mnie przeraża!

Pisałem przy okazji znaleziska o odpowiedzi Magdy w analizowanym przeze mnie fragmencie nagrania, że serwis wRealu24, podejmie się publikacji. Nie macie pojęcia, jak bardzo się wtedy ucieszyłem, poczułem że moja praca nie poszła na marne...

Jednak po tym, jak wyrazili chęci na publikację i powiedzieli: "Robimy to!" później zupełnie zamilkli. Nawet nie powiedzieli mi dlaczego. Nie dostałem już później od nich ani słowa. Uważam że to jest chamskie i mega dziwne, pomijając już jakiś mój osobisty stosunek do tego. Zaznaczam również, że na dziesiątki moich maili do różnych innych stacji komercyjnych, po dziesiątkach tweetów do znanych redaktorów, nikt nie odezwał się ani słowem!

Nie wiem czy potraficie mi wyjaśnić ten stan rzeczy. Ja do tej pory nie umiem sobie na to pytanie odpowiedzieć...

Wrzucam screena jako dowód. Tam gdzie on się urywa, próbowałem im jeszcze dosyłać kolejne linki i więcej nowszych materiałów. Nie odpowiedzieli mi już nigdy ani słowem. Czy takie są standardy dziennikarskie?
Jak sądzicie, co zrobię następnym razem, jeśli nawet odkryję coś istotnego w jakiejkolwiek innej sprawie?
Pomyślę sobie: "#!$%@?ę to! Nie moja sprawa, #!$%@? mnie to obchodzi..."
Bo nawet jeśli nie mieli zamiaru tego publikować, mogli zwyczajnie powiedzieć w czym rzecz i ja bym zrozumiał jak człowiek. Ale ja mam takie przeczucie, że media specjalnie o tym milczą, by nie wywoływać społecznie dalszych pytań i drążenia sprawy.

"Wątpię by mainstream się tym zainteresował".

Szkoda że nisza też się tym nie zainteresowała, a potencjał był ogromny, być może też prawda ujrzałaby światło dzienne. Ale po co? Lepiej powiedzieć: "Że wszyscy stąpamy po kruchym lodzie" i się boimy...

To tyle z mojej strony jeśli chodzi o podsumowanie sprawy Magdy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Syntax - #magdazuk #csiwykop #oswiadczenie 
Wiecie co... miałem tego jakoś nie nagła...

źródło: comment_joDFPe20u1c7hfN3iEcdPLlRqYTU3whl.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stopmanipulacji1111: ciekawe, aczkolwiek stawki chyba jakieś zaniżone... 400 euro za noc? nie żebym miał jakiekolwiek o tym pojęcie, ale więcej biorą chyba 'zwykłe' dziewczyny u nas w kraju, co się dają zwykłym Mirkom, a nie jakieś luksusowe co się dają 'gościom z pierwszych stron gazet"... coś tu nie gra
  • Odpowiedz
@1korner: Lampart dopiero zaczął, zobaczymy co zrobią, jeśli prokuratura miałaby w nosie ich rewelacje. Gadowski to nie gwiazdor a konkretny człowiek na miejscu, nie lubi koloryzować a Wroński...z taką przeszłością gość dużo wie, ale przyjął ostatnio w tej sprawie postawę trochę asertywną, mam wrażenie. Jakoś tak powiedzieć, ale ogólnie...
  • Odpowiedz
@1korner:

Lubię schizy, paranoje, samobójstwa, akty szaleństwa jednostkowego i zbiorowego, psychologię tłumu, plotkę, Madziugorje lub zacieki na oknach w kształcie Maryi, czyli ekstazy religijne, zamach w Smoleńsku, spiski GW I TVN.


Wiesz co? Od dawna zastanawiałem się jak można mieć taką sieczkę w głowie. A teraz już wiem bo sam się przyznałeś w innym komentarzu: jesteś prenumeratorem Gazety Wyborczej. To wszystko wyjaśnia - posiadasz wszystkie znamiona tej
  • Odpowiedz
Tutaj ludzie odpowiadają ci grzecznie i spokojnie (prócz gigaseta :)).


@grejfrut: No bardzo dziękuję za takie wyróżnienie. Poczekaj jeszcze trochę, jak na Ciebie spłynie takie szambo jak to czym ja tu zostałem już paręnaście razy obrzucony za li tylko wyrażenie własnej opinii czy udostępnienie kilku obrobionych przeze mnie fragmentów nagrań, to zobaczymy jak długo zachowasz zimną krew.

A w międzyczasie, proszę mi wskazać choć jeden mój niegrzeczny komentarz w którym
  • Odpowiedz
ciekawe, aczkolwiek stawki chyba jakieś zaniżone... 400 euro za noc?


@kknnoo: Stawki zaniżone, bo jakby nie zaniżyli to by im wyrok w innych widełkach wyszedł.
  • Odpowiedz
@gigaset: gwoli ścisłości to elektroniczna prenumerata portalu gazeta.pl.
Wiem, wiem tam są sami żydzi , polakożercy, komuniści i masoni. Ten sposób myślenia, co tu dużo mówić - paranoiczny - jest dla Ciebie charakterystyczny i odciska się na tym, co wypisujesz o sprawie Magdy Żuk. Nie przejmuj się śmiało pracuj nad petycją do Ziobry i mediów - jak mówiłem, interesuje mnie zbiorowa paranoja, więc chętnie poobserwuję jej rozwój u Ciebie i
  • Odpowiedz
gwoli ścisłości to elektroniczna prenumerata portalu gazeta.pl


@1korner: A co za różnica, bzdury dokładnie te same ;)

Wiem, wiem tam są sami żydzi , polakożercy, komuniści i
  • Odpowiedz
@Syntax: Nie przejmuj się. Pamiętasz 10.04.2010 i dwa filmy dokumentujące miejsce zaraz po zdarzeniu? Pierwszy 2 minuty 'po', drugi 15 minut. Ten pierwszy, zwany potocznie 1.24 do dzisiaj nie ma rozczytanej profesjonalnie ścieżki dźwiękowej oraz tego co tam widać. Drugi również zresztą. Jedyne analizy przeprowadzili internauci. Nic nowego pod słońcem.
  • Odpowiedz
@Zielonkas: Jakoś ciężko mi uwierzyć, aby widząc zaangażowanie obecnie rządzących w wyjaśnianie Smoleńska, nie zajęli się tym profesjonalnie. Najprawdopodobniej to zrobili - i akurat z tych konkretnych nagrań po prostu nic nie wynikało.
  • Odpowiedz
@gigaset: Ja lemingiem? Nigdy nie glosowałem na PO (wolę lewicę). Co? Przynależę do środowiska GW, bo mam płatny dostęp do ich artykułów? Dobre sobie.

Dajcie sobie z nim spokój, to chory człowiek.

Ja? Niemal każdy Twój wpis to choroba wściekłej głowy. Ostatnio z Ciebie lekarz w wielu specjalizacjach - i chirurg, i ortopeda, i patolog, i patomorfolog, i psychiatra (no mój osobisty:) itd.
A antysemita pewnie też. Wielbiciele spiskowych teorii
  • Odpowiedz
@1korner: Ty nie potrafisz skończyć, prawda? Nawet jak się Ciebie prosi żebyś dał spokój bo nie ma o czym dyskutować, będziesz bił pianę do upadłego...

Przynależę do środowiska GW, bo mam płatny dostęp do ich artykułów? Dobre sobie.


Przynależysz do tego środowiska bo tak nasiąknąłeś od czytania tych bzdur że już myślisz i mówisz tak samo, czego Twój wyskok z "żydami, masonami i polakożercami" jest najlepszym dowodem. Ty po prostu już mówisz tym
  • Odpowiedz