Wpis z mikrobloga

@mnb--: Nie znasz się, już tłumaczę. Nadzwyczaj, podkreślę to, nadzwyczaj ważne są szczegóły! Złote kable powinny zostać wykonane przez specjalistów! Takich specjalistów szkoli się od kołyski, struny głosowe podcina zaraz po urodzeniu, język w wieku lat 3. Zestawy dla audiofili muszą być produkowane w kompletnej ciszy. Podkładki z kości słoniowej też coraz częściej lipne. A przecież słoń winnien zostać podpalony miotaczem płomieni a potem DOKŁADNIE w chwili maksymalnego natężenia agonii musi
@budus2 @starypryk: Nie jestem audofilem, ale, któregoś razu jak byłem w salonie Komputronika napotkałem na swojej drodze właśnie te słuchawki BOSE (zdaje się QUIETCOMFORT 35, bezprzewodowe ale były podłączone kablem)za przeszło 1,6k. Z ciekawości założyłem na uszy - hehe bende audofile - i naprawdę byłem pod wrażeniem. Świetnie wyciszały otoczenie i dźwięk też był nieziemski... oh wait chyba jeste audofile ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mnb--: Tak
@mnb--: Jeśli są warte swojej ceny to nie. Ludzie jakoś potrafią zaakceptować wysokie ceny smatfonow. Każdemu według potrzeb. Sam za słuchawkowy bym tyle nie dał ale już jakiś zestaw audio 5.1 do PC warte by było rozważenia. Sam kupiłem droga klawiaturę wiec Cię rozumiem. Raczej istotne abyś dobrze przemyslal zakup, rozważyć tańsze alternatywy. Istotne abyś był zadowolony. Nie miał poczucia ze przeplaciles ale też nie kupił czegoś tańszego (ale też drogiego