Wpis z mikrobloga

@maxPL: piszcie do jasnej k***y ISLAMIŚCI, muzułmanie, możecie pisać nawet miłośnicy kóz, muslimy co tam chcecie, ale przestańcie zestawiać te zamachy z uchodźcami i Merkel w taki nie precyzyjny sposób, jak mnie irytuje to #!$%@? mózgowe. Większość społeczeństwa to idioci, którzy w 90% przypadków myślą, że Merkel zaprosiła uchodźców a oni zaczęli się wysadzać, a gdyby nie to, to nie byłoby ostatnich zamachów. I to przez takie wpisy i plusujących między
Nie ważne gdzie sie wychował, ważne ze ma te same poglądy, jest ślepo zapatrzony w cel jaki 'religia' mu postawiła. Jeden i drugi to ten sam śmieć. Nie ma co tu dyskutować i karmić takich trolli. Nie chcemy tego scierwa w naszym kraju. Chcesz sobie pooglądać to jedz na zachód, zobacz ile tego chodzi po ulicach. My mamy swoje wartości, tradycje i sa zupełnie inne, raczej nie do zaakceptowania:
Kiedy beda mówić o przyjmowaniu muzułmańskich uchodzców, podawajcie im to zdjęcie jak wściekli


@maxPL: jako przykład uchodźców z Polski, czy jak?

Powtarzaj brednie Błaszczaka dalej, to normalni będą wiedzieć, kogo czarnolistować.
To wlasnie tacy jak wy - ludzie, którzy nie widzą związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy napływem coraz większych mas niezidentyfikowanych, potencjalnych terrorystów a coraz częstszymi zamachami w europie mają krew ofiar na rękach.


@gwyddbwyll: czekam na konkretne propozycje rozwiązań prawnych i dyplomatycznych, na mocy których represjonować będzie można WSZYSTKICH ludzi należących do grupy etnicznej/wyznaniowej tylko dlatego, że znamy przypadki, gdzie do tej samej grupy należeli przestępcy. pamiętajmy, że przepisy trzeba precyzyjnie sformułować, nie
Taki, że skoro nawet osoba, która jest trzecim pokoleniem imigrantów nie potrafiła się zasymilować i wysadziła się w powietrze w imię allaha, to w jaki sposób ta nowa fala imigrantów ma się dostosować do europejskiego modelu życia? Będą tak samo radykalni jak ci obecni. Będą mieszkać w islamskich dzielnicach i się radykalizować.


@Cooldawg:

to jaki ma, wytłumacz jak potrafi prawicowy intelektualista którym zapewne jesteś


@megawatt: No i gdzie jestes, zeby
@Andreth: Brevik nie ma nic wspólnego z uchodzcami? A pamiętasz do kogo strzelal i za co? Poczytaj może czym się kierował barani łbie za nim kolejny raz napiszesz podobne bzdury bo akurat on poszedł zbyt radykalnie ale druga strone niż obecny kurs political correct
@maxPL: ogólnie to miałbym głęboko w dupie ten cały zamach, bo prawda jest taka ze sami sobie sprowadzili do siebie terrorystów wiec sie na to godzą, kim ja jestem by im takich zabaw zabraniać? Moze tak lubią mieć, ich sprawa.

Problem jest w tym, ze w wyniku zabawy w multi kulti zginęli Polacy. I o to mam żal i złość do #!$%@? lewaków.