Wpis z mikrobloga

Nie kazdy arab jest terrorystą ale każdy terrorysta to arab. Oni traktują nas jak śmieci, robią co chcą. Ale ameby umysłowe dalej bedą ich wpuszczać. USA rozdupcyło cały bliski wschód, obalili dyktatorów to teraz mamy. Ich trzeba trzymać za pysk, albo ich rozjechać jak Sobieski. Rozmowa z człowiekiem który ich broni czy cos jest kompletnie bez sensu, brak mozgu i swojego zdania.
  • Odpowiedz
@maxPL: no wielkie mi k---a odkrycie ludzie umierają. Co za różnica czy zginą od jakiegoś mohammeda czy gruźlicy? Jednego i drugiego nie unikniesz, twoim przeznaczeniem jest umrzeć, obojętne jak.
  • Odpowiedz
@anon0174: ale o co chodzi, ja jestem absolutnie przeciwny sprowadzaniu tych ludzkich śmieci do Europy, jestem rasistą i ksenofobem i nawet lubie jak ludzie mnie tak nazywają :D i też sobie ustawiłem flagę na tło. Dziwne tak szufladkować człowieka przez pryzmat głupiego zdjęcia bo nie wiesz jakie miał poglądy.
  • Odpowiedz
@ukruszony__kubek: to poleciałeś z interpretacją. :) Raczej chodziło mi o to, że jednego dnia solidaryzujesz się z ofiarami islamisty poprzez flagę na FB, a za jakiś czas sam jesteś ofiarą islamisty. Taka smutna ironia losu.
  • Odpowiedz
bo uchodźców nie ma.


@Nagor: I pół miliona śmiertelnych ofiar wojny w Syrii też nie ma? czego jeszcze nie ma?

ma, jego rodzice byli uchodźcami ;)


@Celinka95 Moi dziadkowie też. Twoi nie? Pradziadkowie też nie? Co to ma do rzeczy?
  • Odpowiedz
@Puter: Niuniuś, byłeś kiedyś wśród tych 'niezasymilowanych' muzułmanów, na przykłąd w UK? Miałeś w pracy kolegów wyznających islam? Ja byłam, miałam i śmiać mi się chce z waszych bzdur. Tyle wiecie o muzułmanach, coście na wykopie wyczytali.
  • Odpowiedz
Moi dziadkowie też. Twoi nie? Pradziadkowie też nie? Co to ma do rzeczy?


@Andreth: to, że nawet kolejne pokolenia nie potrafią się zasymilować i przystosować do zasad panujących w kraju, który ponoć RATUJE ich od śmierci? Uruchom myślenie i łączenie faktow...

I pół miliona śmiertelnych ofiar wojny w Syrii też nie
  • Odpowiedz
@Andreth: To że piszesz że "Nie ma kompletnie żadnego związku z żadnym uchodźcami.". Ma związek chociażby rodzinny, co falsyfikuje twoją wypowiedź.
Kwestia, że drugie pokolenie jest bardziej radykalne niż pierwsze jest inna, ale prawdopodobnie dużo ważniejsza
  • Odpowiedz
@abu_aleksander: dorosły facet a buldupi jak jakis zakompleksiony kutasiarz, 3 wpis i to samo ; "to moje, to moje... " Zrobiłes ten wpis to dla atencji tylko czy dla dobra sprawy?
Ja bym sie cieszyl ze ktos posluzyl sie moim zdaniem, prawa autorskie do 1 zdania? Nie widzuisz ze twioj skromny wpis uzupelnilem swoim zdaniem? Tez moge Ci zarzucic ze ukradłes zdjecie i co, o to chodzi... złodzieju
  • Odpowiedz