Wpis z mikrobloga

@Mijagii: ja chyba zdecydują się kupić z note z chin tylko od miesiąca nie mam telefonu a budżet mam około 500 zł i się boję że jak przyjdzie co do czego to może trafić że będę musiał płacić cło a pewnie z miesiąc będę czekał na przesyłkę
(kiedy ten jedwabny szlak będzie dobrze działał ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@frems: Odradzam chińczyka i daje złotą podpowiedź - nie stać mnie, nie kupuje!
Poza tym 4A jest całkiem spoko! Działa szybko i niezawodnie, nie miałem żadnych kłopotów z jego działaniem. W gry nie gram ale chrześniak grał w sto różnych i mówił że działały płynnie.
Po co Ci więcej ?
@Mijagii: dlaczego odradzasz chińczyka? dołożę koło 60-70 i pewnie go kupię za te 150 dolców na promocji. a jak przyjdzie za ten miesiąc to na cło będę miał.
dlaczego chcę więcej? bo za nie wiele więcej mogę mieć lepsze parametry.
Z tego co wiem, to xiaomi z chińską specyfikacją będzie robił Ci problemy w PL.
Moim zdaniem 4A ma wystarczające parametry, fascynacja 10000 rdzeniowym procesorem i 342342GB ramu przejdzie Ci po tygodniu a dalej będziesz używał go tylko do standardowych rzeczy, telefon, sms, aparat, gry, internet a do tego 4A wystarczy w zupełności.
@frems: Ja swoje telefony zawsze brałem z Chin bo taniej. Na Banggood na Xiaomi od razu wgrywają MIUI GLOBAL z językiem polskim, czyli to samo co w Polsce. Jeśli chcesz to można wgrać jeszcze system MIUIPolska. Ma cotygodniowe aktualizacje i parę innych rzeczy których nie ma Global. Trudne to nie jest tylko trzeba poświęcić czas, szczególnie jeśli robi się to pierwszy raz. Note 4 na Banggood masz za 167,22$ z przesyłką