Wpis z mikrobloga

@UzytkownikWypoku: Dlaczego? Kto im broni robić to co ja? Mogą przyjść i zarobić sami- wystarczy poświęcić trochę czasu w domu i zdobyć odpowiednie umiejętności. Firmy cały czas szukają ludzi. Nie widzę potrzeby dzielenia się- jak komuś zależy to zarobi jak nie to jego problem.
W socjalizmie dopuszcza się istnienie prywatnego sektora przedsiębiorstw,

@UzytkownikWypoku: no a jak by inaczej, komuś trzeba ukraść żeby komuś rozdać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Redystrybucja to zło.

w komunizmie praktycznie nie ma PODATKÓW (czego wy prawaki chcecie)

małe mogą być o ile idą na policje, sądy, staż, wojsko, infrastrukturę, służbę zdrowia (o ile zacznie normalnie działać- jeśli nie sprywatyzować). Ale nie mam zamiaru płacić podatki na Grażynę
@ktos12356: Poza tym ty tyle zarabiasz, bo miałeś szczęście, że urodziłeś z ponadprzeciętną inteligencją - TO ZALEŻAŁO TYLKO OD TWOJEGO SZCZĘŚCIA, WIĘC TRZEBA WYRÓWNAĆ SZANSE! Ja mam IQ na poziomie 70 i też chcę godnie żyć, więc musisz się podzielić ze mną!
@ktos12356: Socjalizm to nie komunizm, doucz się trochę. Nigdzie byś nie wyjechał, bo teraz też możesz za większymi pieniędzmi, ale jakoś tego nie robisz. Zobacz na państwa skandynawskie, tam progresja podatkowa jest na poziomie tego co proponujemy i według rankingów najwyższy poziom życia na świecie, młodzi ludzie najszybciej ze wszystkich państw wyprowadzają się od rodziców i pracują na swoje utrzymanie, przedsiębiorcy i specjaliści nie narzekają na wysokie podatki, bo wiedzą, że