Wpis z mikrobloga

Dobre wieści dla fanów klasycznych Falloutów - angielskie tłumaczenie rosyjskiego moda Fallout: Nevada po przejściowych trudnościach znów ruszyło i jest ukończone w 92 procentach.

Być może oznacza to, że w nowego izometrycznego Fallouta będziemy mogli zagrać już w czerwcu, ale pamiętajmy o tym, że tłumacze będą też musieli przejrzeć i poprawić to surowe tłumaczenie. Dokładna data premiery nie jest znana.

W każdym razie jest dobrze i możemy założyć, że już niedługo będziemy się w F:Nevada zagrywać tak, jak przed rokiem zagrywaliśmy się w Fallout 1.5: Resurrection. Jak zapewnia @Senior_Mordino jest na co czekać, zajrzyjcie do jego wpisów pod tagiem #falloutnevada jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej.

Jestem pewien, że przed i po premierze znowu staniemy na wysokości zadania i przygotujemy - nie tylko na wykopie - królewskie przyjęcie dla tej faktycznie nowej gry. Myślę, że podobnie jak z #falloutresurrection zdobycie głównej nie będzie problemem - @Lisaros, @Bethesda_sucks? ;)

Ja sam planuję w czerwcu napisać do polskich czasopism i portali związanych z grami, tak jak to wcześniej zrobiłem przy okazji Fallout 1.5 (ciekawostka: najlepiej wypadły gryonline, najgorzej cdaaction). Dziennikarskie zapowiedzi i recenzje pomogą zebrać nam więcej fanów i dodadzą rozgłosu. Tak, mamy pewną moc sprawczą.

I wreszcie dziękuję wszystkim, którzy obserwują tag #falloutmod i są tym samym współodpowiedzialni za jego piękny rozwój. Widząc to, człowiek po prostu się cieszy i wie, że warto.
Wszystkich zainteresowanych tradycyjnie zachęcam do śledzenia tagu :)

***

Mam w planach kilka wpisów a nawet zabawę ,,zapoznawczą''. Najpierw jednak będę musiał wreszcie napisać ten dawno zapowiedziany wpis o przechodzeniu New Vegas po stronie Legionu.

Życzę wszystkim udanego weekendu!

#falloutnevada #fallout #falloutmod #crpg #postapokalipsa
Sagez - Dobre wieści dla fanów klasycznych Falloutów - angielskie tłumaczenie rosyjsk...

źródło: comment_3zwwYOUpXzOR347kAAGM3AbZpsF2DyBG.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Sagez: Dzięki za zawołanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdy tylko tłumaczenie ujrzy światło dzienne, to zaczynam grać na nowo, razem z Wami. Przy okazji dorzucam ciekawostkę, o ktorej zapomniałem w poprzednich postach - w Nevadzie pojawia się akcent polski, niestety raczej średnio sympatyczny... Jedna z postaci wspomina o jakimś "cholernym pszeku" i pada nazwisko konczące się na -ski. "Pszek" to rosyjskie pogardliwe określenie Polaka ze względu
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Bo od razu napisali zapowiedź, była na głównej, wspomnieli też o brzydkim zachowaniu Bethesdy (jak zabronili moderom od #vanburen używać silnika F2, ale to im podsunąłem), napisali recenzję. Generalnie śledzili temat i nie napisali ,,na odwal''.
  • Odpowiedz
@Senior_Mordino: Senior_Mordino: No to wiesz, chyba będziemy od nich lepsi, potraktujemy uprzejmie, nie nazwiemy ruskami od badziewnego moda. Nie znam kontekstu, natomiast potrafię oddzielić dzieło od sympatii/antypatii autorów, zobaczymy.
  • Odpowiedz
@JazzJackrabbit: Wiem o tym, sam zamieściłem o tym informację (a później i recenzję): https://www.wykop.pl/wpis/19508591/w-najnowszym-cd-action-pojawila-sie-krociutka-rece/

Bo od razu napisali zapowiedź, była na głównej, wspomnieli też o brzydkim zachowaniu Bethesdy (jak zabronili moderom od #vanburen używać silnika F2, ale to im podsunąłem), napisali tę recenzję. Generalnie śledzili temat i nie napisali ,,na odwal''.


@Sagez: Właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem.
Bethesda_sucks - @JazzJackrabbit: Wiem o tym, sam zamieściłem o tym informację (a póź...

źródło: comment_BsQPy7pXQ8xvCbuAP9pib2H2ZMjJIsBY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Co ciekawe do interii nie pisałem, ale za konkurencją podchwycili temat.
Niektóre redakcje od razu piszą ,,ok'' a inne chcą ,,oficjalnego'' maila, ale chyba wszyscy dali przynajmniej krótką notkę, jak eurogamer czy gram.pl.
  • Odpowiedz
@Sagez: z nieba, do piekła i znów do nieba, lol. Jak już Nevada wyjdzie, to będziemy walczyć o główną, wspólnie damy radę. Poza tym z tego co pamiętam, to o resurrection były nawet dwa znaleziska na głównej - premiera moda w wersji angielskiej i premiera spolszczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Senior_Mordino: meh, to drobnostka. Można się lekko odgryźć czymś w stylu, że Rosjanie robią
  • Odpowiedz
@Sagez: A może zrobimy na mirko swojego własnego moda pełnego insajd dżołków i zdobędziemy dzięki niemu sławę, pieniądze, kobiety i swoje miejsce w historii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mody dla potomnych:

Fallout 1:
* Fallout Fixit - odwzorowanie tego co miało się znaleźć w oryginalny falloucie przywrócone na podstawie plików z gry oraz wywiadów i dokumentacji, masa naprawionych bugów i mechanik.

Fallout 2:
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Podobno - i ja w to wierzę - pracują dalej. Na pewno jakaś część jest grywalna bo wypuścili ze dwa dema w przeszłości.
Do Twojej listy dodałbym świetny Economy and Combat Rebalance mod autorstwa phobos2077.
  • Odpowiedz
@Sagez: Nie grałem. Prawdę mówiąc mogę nie znać większości modów bo w grach lubię mieć poczucie że gram w oryginał a nie w moda. Jeżeli te mody tak działają to chętnie je ogram.
  • Odpowiedz