Wpis z mikrobloga

Czekam z niecierpliwością.


@shaky777: dziś jest już po rozwodzie. - Z seksem grzecznie czekałem do ślubu i - nigdy nie było naprawdę fajnie. Bardzo się starałem, mam nadzieję, że ona też, ale nasze potrzeby i oczekiwania były tak różne, że mimo dziesiątków rozmów i tak nic z tego nie wychodziło. Inna sprawa, że po latach dowiedziałem się, ile przemilczała, ale to już inna bajka - wyznaje. Według niego Kościół robi ludziom
STATYSTYKI, a nie zmyśloną historyjkę.


@shaky777: statystyki som prawdziwe bo majom obrazki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) które rozumiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Cała reszta to kłamstwo!
Jeżeli brak seksi przed ślubem gwarantuje stałość związku to gratuluję znalezienia panaceum.!


@Ozdoba: Nie brak seksu, tylko szacunek do partnera, zrozumienie potrzeb drugiego człowieka, umiłowanie bez względu na wszystko. Brak seksu jest wynikiem, nie przyczyną
Masz podane wiarygodne źródła. Obrazki są jedynie formą, która jest najbardziej przyjazna do oglądania.


@shaky777: Logika kolego.

Kupujesz kota w worku?

Wiem, czasami kupisz w biedrze płatki śniadaniowe po raz pierwszy bo skusi Cie kolorowe opakowanie . Jak Ci nie zasmakuja to je komuś oddasz albo wyrzucisz.

Teraz pomyśl że nie ma odwrotu,kupiłes to teraz musisz je żreć do końca życia.

Bajki o czekaniu do ślubu wymyślił kler.Tak jak dziesiątki innych
Statystyki, które obejmują miliony ludzi mówią ZUPEŁNIE coś innego. To nie są puste frazesy, tylko małżeństwa setek tysięcy par.


@shaky777: No teraz widzisz po co preparowane sa takie statystyki. Jak łatwo sie na to dałes nabrać żeby tylko się usprawiedliwić. Przy takim poziomie manipulacji słabymi psychicznie ludzmi,myślę że jeszcze z 10 lat i wszyscy zaczna wierzyć że świat ma 6000 lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
@shaky777 ciekawe co robią ludzie niezadowoleni z życia seksualnego, niedopasowania pod tym względem. Podpowiem ci, zdradzają, kisną w związku gorzkniejac na maxa, by w końcu odejść tam gdzie jest im dobrze albo choć lepiej. Czasem przelewają swoje niespełnienie w sztukę, hobby i inne, ale pamiętamy, że takich picasso nie mamy za wiele.

Z seksu który jest cholernie ważny w związku, na początku, w środku i pod koniec życia robisz coś mało ważnego.
@Ozdoba: Nie wiem po co ta wzmianka o katolicyzmie. 3 raz napiszę to nie są badania prowadzone przez Kościół czy inny związek wyznaniowy.

Brak seksu przed ślubem nie równa się brakiem szacunku do drugiej osoby.


@Ozdoba:Równa się brakiem szacunku dla drugiej osoby i samego siebie.