Wpis z mikrobloga

Nie jestem pedałem


@shaky777: Zaprzeczenie,pierwszy krok do naprowadzenia na trop ;) Ja tez nie jestem więc posłuchaj mojej rady nt. związków kobieta-meżczyzna. Rozmowa przed ślubem nie ma żadnego sensu, będziecie gadać przed ślubem a po ślubie juz nie bedziecie miec tematów bo wszystkie omówicie przed. Poczekaj az rodzice wybiorą Ci niewiastę z posagiem. Poznacie się przy ołtarzu,złożycie przysięgę i wtedy możecie sie poznawać. To jest jedyna droga do udanego związku!
nie kazdemu chodzi o jakiś związek


@Hamouma: Tu się nie zgodzę, każdy chce być kochany i spędzić życie z ukochaną osoba. Czasami demony przeszłości na to nie pozwalają. Wtedy łatwiej powiedzieć, że po prostu na tym nam nie zależy, niż zacząć pracować nad sobą.
3 post, trzeci raz dolna część piramidy argumentacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@shaky777: A Ty dalej nie załapałeś że z Toba nie warto dyskutowac bo masz swoje tabelki i statystyki z internetu.

Od takich wątpliwych statystyk już niedaleka droga do nieszczepienia dzieci i leczenia na podstawie żywej kropli krwi.
Od takich wątpliwych statystyk już niedaleka droga do nieszczepienia dzieci i leczenia na podstawie żywej kropli krwi.


@Konwerter: 4 raz.

A Ty dalej nie załapałeś że z Toba nie warto dyskutowac bo masz swoje tabelki i statystyki z internetu.


@Konwerter: Po co chcesz ze mną dyskutować? Statystyki są jasne tak jak 2+2=4. Deal with it.
Statystyki są jasne tak jak 2+2=4. Deal with it.


@shaky777: Każdy oszołom znajdzie jakąś tabelkę w internecie na poparcie swoich idiotycznych teorii. Ja też mógłbym Ci powklejać różne takie ale po co jak i tak to niczego nie zmieni?