Wpis z mikrobloga

Ludzie mają czasem naryte w głowie, naprawdę xD
Szukam mieszkania na olx. Połowa ogłoszeń w ogóle nie podaje adresu tylko jakieś dziwne twory "10 minut do centrum", "15 minut przed skrzyżowaniem X", "ulica Y" która się ciągnie przez 7 km i różne inne takie. Nie ogarniam tego, wiadomo przecież, że lokalizacja jest bardzo ważna. Jak widzę takie ogłoszenie to od razu piszę o adres, większość bez problemu podaje nawet numer mieszkania, niektórzy nie odpisują.
Dzisiaj też napisałam z takim pytaniem do jednej kobiety. Odpowiedziała mi "kiedy chce pani obejrzeć pokój". Napisałam, że nie wiem czy chcę obejrzeć bo nie znam lokalizacji, podała tylko dzielnicę. W odpowiedzi dostałam nazwę dość długiej ulicy. No to drążę dalej, może numer bloku? Na to dostaję wiadomość, że ona mi numeru nie poda bo powinno mi wystarczyć to co widzę na zdjęciach i dzielnica i jeżeli by mi zależało na wynajmie to bym się zdecydowała a nie wypytywała o wszystko. No wtf XD
Ale to i tak nie przebija jednej babki do której zadzwoniłam z takim pytaniem a ona się na mnie zaczęła wydzierać że co ja sobie wyobrażam, że ona będzie tak adres rozdawać na prawo i lewo, jak nie chcę przyjść oglądać mieszkania to po co ją w ogóle męczę, jak jej powiedziałam że nie najmę mieszkania w niewiadomej lokalizacji to stwierdziła że pewnie wcale nie chcę najmować tylko wyłudzam adresy od ludzi i ciekawe czy ja bym jej podała swój adres. Jak jej podałam to się rozłączyła xD
Eh, ciężkie półtora miesiąca przede mną xD
#gorzkiezale #logikarozowychpaskow #wynajem
  • 47
@Limonene: widzisz, bo to wygląda tak, że ludzie udostępniają całe swoje życie na facebookach i instagramach, ale za to rejestracje w samochodach zamazują przy sprzedaży oraz nie podają adresów przy ofertach mieszkań...
Takie ##!$%@? obserwuję na porządku dziennym ( ͡° ʖ̯ ͡°)