Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, jak sytuacja z kalkulatorami ( ͡° ͜ʖ ͡°) do 700zł? Macie coś do polecenia?

Obecnie mam ASUS Zefone'a 4(A450CG), niestety już nie wyrabia. Zależy mi na szybkiej dostawie(w ciągu tygodnia), możliwie mały ekran oraz dobry aparat.

Z tego co widzę, P8 Lite chyba ciągle trzyma wysoko poprzeczkę. I rzecz jasna #xiaomi - 4X fajna sprawa(4a w sumie też), ale jak z dostępnością i kupywaniem na #allegro ? Czekam na propozycje i dzięki z góry za odpowiedź. #android #telefony
  • 17
@radek024 do 700 zł odpuść p8 lite, bo będziesz bardzo zawiedziony, w takiej cenie to nie widzę innych propozycji niż xiaomi, model redmi 4x jest godny zainteresowania, aparat wcale nie jest taki zły, w dzień robi bardzo dobre fotki, w nocy jest jedynie gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Crosshairs: @radek024: Nie każdy chinczyk ma slaby aparat - mi5 ma spoko, mi6 to juz wgl, huaweie topowe tez spoko. Za 700zł to z VATem nawet z chin sicaigniesz redmi note 4x - nie robi zlych zdjec. Redmi 4x o dziwo tez nie ma najgorszego aparatu a jest bardzo ladnym telefonem.
@Crosshairs: @radek024: Nie każdy chinczyk ma slaby aparat - mi5 ma spoko, mi6 to juz wgl, huaweie topowe tez spoko. Za 700zł to z VATem nawet z chin sicaigniesz redmi note 4x - nie robi zlych zdjec. Redmi 4x o dziwo tez nie ma najgorszego aparatu a jest bardzo ladnym telefonem.
@Crosshairs: ile miałeś telefonów xiaomi w ręce i kiedy? Proszę - nie mów jeżeli nie wiesz. Redmi 4x, tani budżetowiec ma świetną jakość wykonania. Mi6 to już wgl bajka pod tym względem.