Wpis z mikrobloga

Myślicie że wasi rodzice są zacofani?

W latach 90's faszerowano mnie w domu queen - szanuje.
uważałem to za śpiew dinozaurów imo, postanowiłem być #dj
właśnie zaglądam w pierwszy remixowany przeze mnie kawałek i uwaga ten #!$%@? ma 18 lat
#staroscnieradosc #muzyka #rodzina #produkcjamuzyki

cały jest w fl3 stockowo

dla mnie to wciąż nowość i postęp #muzykaelektroniczna 35lvl here
fajazdrowia - Myślicie że wasi rodzice są zacofani?

W latach 90's faszerowano mnie...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fajazdrowia: fakt, od kiedy DAWy zaczęły wypierać hardware w połowie zeszłej dekady, scena elektroniczna dosyć mocno się przeobraziła. Zarówno ta komercyjna, jak i niezależna. Masa zupełnie nowych gatunków doszła (Big Roomy, Future House, Future Bass, Brostep, Complexethro, Synthwave, Vaporwave). Lvl 29 here, też się zaczynam czuć staro - najnowsza muzyka coraz bardziej się staje dla mnie obca( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bscoop: eeeee tam :D Trzeba tak samo muzyki szukać. Nowe gatunki powstają bo ludzie nie potrafią dobrze tworzyć i komponować - choć czasem powstają bo są kreatywni i mają dobrą motywację. No taki tropical szajs niby house to przecie jest proteza dla prawdziwej muzyki house. Śmieszna imitacja, tombak soniczny.

Wymyślanie nowych nazw kończy się tym, że i tak potem ląduję w worku "ELEKTRONIKA"
  • Odpowiedz
@Adel87: wcale nie uważam, że teraz jest gorzej. Jedynie big-labelowa muzyka "dance" się rozrosła, nadając sobie nowe marketingowe etykiety typu "Deep House", "Tropical House", "Seapunk", mające mało wspólnego z prawdziwym House. Kiedyś było prościej, bo istniał jedynie "Eurodance" i granica była wyraźna:) Na szczęście konkuruje z nimi młode pokolenie producentów, niezwiązane też z wcześniejszymi nurtami. Potrafią niekiedy pozytywnie zaskoczyć (np. Savant, Varien, czy produkcje wypuszczane przez Monstercat).

Jedyne co mi
  • Odpowiedz
@bscoop: #deephouse to akurat jest stary gatunek ;-) Zresztą wypowiedzi się zgadzam. Choć myślę, że tutaj chodzi po prostu o dobrą kompozycję.

Wszędzie tylko wałkują tematy mix, mastering, mix mastering. Ja potem słucham tych tracków i mówię sobie - o panie, tutaj ani mix ani mastering nie jest potrzebny bo to jest po prostu szajs i szkoda na to czasu.

KOMPOZYCJA! To jest klucz!
A.....7 - @bscoop: #deephouse to akurat jest stary gatunek ;-) Zresztą wypowiedzi się...
  • Odpowiedz
@Adel87: to, że #deephouse istnieje od lat to wiem. Gatunek zawłaszczony niedawno przez mainstream. Tak, w ogóle myślę, że powinno się ogólnie przyjąć jakaś ogólna nazwa dla tej houso-podobnej muzyki, która od pierwotnego nurtu się różni na tyle, że już powinna być uznawana za odrębny gatunek. Z tego co pamiętam, to wszystko co leci teraz w radiu pochodzi w głównej mierze od Electro-House'u z okolic 2005. Pamiętam jak
  • Odpowiedz