Wpis z mikrobloga

Trzecia część #tworczoscwlasna na temat Unicode. Teraz jeszcze więcej śmieszków i gifów niż poprzednio. Post szczególnie dla ludzi z #ruby i #rubyonrails ale w innych technologiach będzie podobnie, więc zapraszam wszystkich z #programowanie do czytania ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://blog.daftcode.pl/fixing-unicode-for-ruby-developers-60d7f6377388
Kto jeszcze nie czytał, to poprzednie dwie części są podlinkowane na początku tego artykułu.
Jak się spodoba to dajcie #zebrolajki i podrzućcie link dalej do znajomych (kto ma xD), bo się narobiłem przy tym jak głupi i trochę smutno będzie jak nikt nie przeczyta ()
Bombasarkadian - Trzecia część #tworczoscwlasna na temat Unicode. Teraz jeszcze więce...

źródło: comment_gZIsxXPjnoz6LUDNppSfZrRBIW3F61tk.jpg

Pobierz
  • 4
@Bombasarkadian: Mistrzu, szukałem Cię od dawna.. jakich wskazówek udzielisz zupełnemu noobowi, który chce zacząć kodować w rubym? Brać się od razu a RoR? Może nauka na żywo poprzez deploy pustej apki railsowej przez capistrano? Czy najpierw solidna nauka składni rubiego? Czuję, że tutariale jutubowe jakoś mi nie wchodzą. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jestem gotowy kupić książkę, która będzie w stanie otworzyć mój humanistyczny umysł.