Wpis z mikrobloga

trochę tak, ale w takim razie można by się pokusić o nieco nowszy soft na przykład.


@TheDoom: A po co? U mnie w pracy też jest oprogramowanie do obsługi pomiarów, które działa na Win98 (na nowszym nie uruchamia się w ogóle). No i prawo Murphyego: jak coś nie jest zepsute to nie należy tego naprawiać.
@TheDoom: A transputery nadal macie? Jakos w 2009 czy 2010 jeszcze na nich projekty oddawalismy... To ze interfejs był przedpotopowy to jedno. To ze to był "klaster" komputerow, gdzie kazdy node mial procesor bodajze 25Mhz to inna bajka..
Nie wspomne ze nawet stopka w itnerfejsie mowila ze ostatni update był w 1992 :D
@TheDoom: Jak studiowałem na AGH to na jakichś zajęciach laboratoryjnych z wytrzymki albo metrologi było stanowisko obsługiwane przez laptop z windows 98. Pamiętam pierwsze zajęcia kiedy prowadzący dał nam dyskietkę z pomiarami do opracowania i okazało się, że nikt w grupie nie posiada stacji dyskietek. Następne dane dostawaliśmy już od prowadzącego mailem :)
@TheDoom: ja tu widzę stanowisko w laboratorium metrologicznym, na UZ (Zielona Góra) mieliśmy z windows 95, zwyczajnie to wystarcza aby dokonać potrzebnych pomiarów do zajęć to po co na siłę wstawiać z windows 7 czy nowszym?